Lot: 1

Current Price: 500 TL Starting Bid: 500 TL Estimated: TL Losing Winning

BRONZ HOKKA

Fransız, ayçiçeği formuna sahip olan hokka bronzdan mamül olup gövde üzeri altın vermeyle süslenmiştir. Çiçeğin orta hattında hazneye sahip olan hokka zarif görünümlü ve iyi kondüsyonludur. Ölçü: 18 x 12 cm.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • BRONZ HOKKA -Fransız, ayçiçeği formuna sahip olan hokka bronzdan mamül olup gövde üzeri altın vermeyle süslenmiştir. Çiçeğin orta hattında hazneye sahip olan hokka zarif görünümlü ve iyi kondüsyonludur. Ölçü: 18 x 12 cm.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  BRONZ HOKKA -Fransız, ayçiçeği formuna sahip olan hokka bronzdan mamül olup gövde üzeri altın vermeyle süslenmiştir. Çiçeğin orta hattında hazneye sahip olan hokka zarif görünümlü ve iyi kondüsyonludur. Ölçü: 18 x 12 cm.

  TLSold
 • GÜMÜŞ HOKKA-Fransız, bitkisel ayakla başlayıp aynı formda devam eden gövdeye sahip olan hokka gümüşten mamül olup kapaklı ve tekli hazneye sahiptir. Ölçü: 577 gr, 17 x 9 cm.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  GÜMÜŞ HOKKA-Fransız, bitkisel ayakla başlayıp aynı formda devam eden gövdeye sahip olan hokka gümüşten mamül olup kapaklı ve tekli hazneye sahiptir. Ölçü: 577 gr, 17 x 9 cm.

  TLSold
 • BRONZ HOKKA -Fransız, bitkisel dört zarif ayak üzerinde yükselen tek hazneli bronz hokkanın gövde üzeri altın vermeyli olup etnik desenlerle süslenmiştir. Ölçü: 18 x 17 cm.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  BRONZ HOKKA -Fransız, bitkisel dört zarif ayak üzerinde yükselen tek hazneli bronz hokkanın gövde üzeri altın vermeyli olup etnik desenlerle süslenmiştir. Ölçü: 18 x 17 cm.

  TLSold
 • BRONZ HOKKA -Fransız, bitkisel üç zarif ayak üzerinde yükselen ve aynı zarifliği iki haznesi üzerinde de devam ettiren bronz hokkanın gövde üzeri altın vermeyli olup etnik desenlerle süslenmiştir. Ölçü: 24 x 8 cm.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  BRONZ HOKKA -Fransız, bitkisel üç zarif ayak üzerinde yükselen ve aynı zarifliği iki haznesi üzerinde de devam ettiren bronz hokkanın gövde üzeri altın vermeyli olup etnik desenlerle süslenmiştir. Ölçü: 24 x 8 cm.

  TLSold
 • BRONZ HOKKA -Bronzdan mamül olan ve gövde kısmında lale betimlemesi bulunan hokkanın yükselen tek haznesi mevcut olup zarif kapak ve kenarlara sahiptir. 12 x 9 cm.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  BRONZ HOKKA -Bronzdan mamül olan ve gövde kısmında lale betimlemesi bulunan hokkanın yükselen tek haznesi mevcut olup zarif kapak ve kenarlara sahiptir. 12 x 9 cm.

  TLSold
 • BRONZ HOKKA -Bronzdan mamül olan ve islami formda tasarlanan hokkanın ön gövde kısmı lale ve karanfil figürleriyle dekore edilmiş olup iki adetten oluşan zarif kapaklı haznelere sahiptir. Ölçü: 24 x 13 cm.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  BRONZ HOKKA -Bronzdan mamül olan ve islami formda tasarlanan hokkanın ön gövde kısmı lale ve karanfil figürleriyle dekore edilmiş olup iki adetten oluşan zarif kapaklı haznelere sahiptir. Ölçü: 24 x 13 cm.

  TLSold
 • HOKKA-Fransız, bitkisel üç ayakla yükselen ve iki tarafında hazne bulunduran hokka tutyadan mamül olup gövde kısmında aslan betimlemesine ve 'Souvenir De Belfort' imzasına sahiptir. Ölçü: 25 x 11 cm.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  HOKKA-Fransız, bitkisel üç ayakla yükselen ve iki tarafında hazne bulunduran hokka tutyadan mamül olup gövde kısmında aslan betimlemesine ve 'Souvenir De Belfort' imzasına sahiptir. Ölçü: 25 x 11 cm.

  TLSold
 • HOKKA-Fransız, tutyadan mamül olup dört ayakla yükselen hokkanın üzeri yaprak figürleriyle dekore edilmiş olup pitbull figürü ile betimlenmiştir ve figürün iki yanında haznesi mevcuttur. Ölçü: 29 x 18 cm.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  HOKKA-Fransız, tutyadan mamül olup dört ayakla yükselen hokkanın üzeri yaprak figürleriyle dekore edilmiş olup pitbull figürü ile betimlenmiştir ve figürün iki yanında haznesi mevcuttur. Ölçü: 29 x 18 cm.

  TLSold
 • BOHEM HOKKA TAKIMI-Uranyum rengi bohemden mamül olan ve zarif gövdenin orta hattında çift haznesi bulunan hokkanın kapakları gümüşten mamül olup 'L. G.' inisiyali barındırmaktadır. Ölçü: 18 x 16 cm.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  BOHEM HOKKA TAKIMI-Uranyum rengi bohemden mamül olan ve zarif gövdenin orta hattında çift haznesi bulunan hokkanın kapakları gümüşten mamül olup 'L. G.' inisiyali barındırmaktadır. Ölçü: 18 x 16 cm.

  TLSold
 • HOKKA-Kristalden mamül olan ve sandal formu betimlenen hokkanın iki adet haznesi mevcuttur. Ölçü: 12 x 5 cm.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  HOKKA-Kristalden mamül olan ve sandal formu betimlenen hokkanın iki adet haznesi mevcuttur. Ölçü: 12 x 5 cm.

  TLSold
 • PORSELEN RIHDAN HOKKA-Porselenden mamül zarif işlemeli ve floral süslemeli hokka iki bölümden oluşmaktadır. Ölçü: 10 x 6 cm.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  PORSELEN RIHDAN HOKKA-Porselenden mamül zarif işlemeli ve floral süslemeli hokka iki bölümden oluşmaktadır. Ölçü: 10 x 6 cm.

  TLSold
 • UZAKDOĞU HOKKA TAKIMI-Gövde kısmı yassı formda porselenden mamül olan ve beyaz zemin üzeri mavi çiçeklerle süslenen hokka takımı dört adetten oluşmaktadır. Ölçü: 6 x 5 cm.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  UZAKDOĞU HOKKA TAKIMI-Gövde kısmı yassı formda porselenden mamül olan ve beyaz zemin üzeri mavi çiçeklerle süslenen hokka takımı dört adetten oluşmaktadır. Ölçü: 6 x 5 cm.

  TLSold
 • UZAKDOĞU HOKKA TAKIMI-Özel yazılı kutusunun içerisinde yer alan ve 3 parçadan oluşan çin yazı seti.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  UZAKDOĞU HOKKA TAKIMI-Özel yazılı kutusunun içerisinde yer alan ve 3 parçadan oluşan çin yazı seti.

  TLSold
 • BAKIR ÜZERİ GÜMÜŞ APLİKELİ KUTU-Bakırdan mamül olan gövdenin üzeri gümüş aplike ile dekore edilmiş olup sülüs istif tarz 'Adalet mülkün temelidir.' yazmaktadır. Ölçü: 9 x 8 cm.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  BAKIR ÜZERİ GÜMÜŞ APLİKELİ KUTU-Bakırdan mamül olan gövdenin üzeri gümüş aplike ile dekore edilmiş olup sülüs istif tarz 'Adalet mülkün temelidir.' yazmaktadır. Ölçü: 9 x 8 cm.

  TLSold
 • PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ VE BAKIR İŞLEMELİ KUTU-Pirinçten mamül olan gövdenin üzeri gümüş ve bakır işlemelerle süslenen kutunun kapak ve gövde kısmında başarı ve gücü simgeleyen fil figürleriyle dekore edilmiştir. Ölçü: 8 x 7 cm.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  PİRİNÇ ÜZERİ GÜMÜŞ VE BAKIR İŞLEMELİ KUTU-Pirinçten mamül olan gövdenin üzeri gümüş ve bakır işlemelerle süslenen kutunun kapak ve gövde kısmında başarı ve gücü simgeleyen fil figürleriyle dekore edilmiştir. Ölçü: 8 x 7 cm.

  TLSold
 • KÜTAHYA SERAMİK TABAK-Seramikten mamül çevre kısmı bitkisel motiflerle süslenen ve orta hattında 'Bismillahirrahmanirrahim' yazılı tabak Azim Kütahya damgalıdır. Ölçü: 22 x 22 cm.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  KÜTAHYA SERAMİK TABAK-Seramikten mamül çevre kısmı bitkisel motiflerle süslenen ve orta hattında 'Bismillahirrahmanirrahim' yazılı tabak Azim Kütahya damgalıdır. Ölçü: 22 x 22 cm.

  TLSold
 • KÜTAHYA SERAMİK TABAK-Seramikten mamül olan ve gövde kısmı yoğun bir şekilde lale, karanfil, gül ve benzeri süslemelerle bezetilmiş olan tabağın orta hattında kufi tarzda “Bu da geçer yâ hu.” yazılıdır. Ölçü: 30 x 30 cm.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  KÜTAHYA SERAMİK TABAK-Seramikten mamül olan ve gövde kısmı yoğun bir şekilde lale, karanfil, gül ve benzeri süslemelerle bezetilmiş olan tabağın orta hattında kufi tarzda “Bu da geçer yâ hu.” yazılıdır. Ölçü: 30 x 30 cm.

  TLSold
 • KÜTAHYA SERAMİK TABAK-Seramikten mamül olan ve gövde kısmı yoğun süslemelerle kaplanmış olan tabağın Azim Kütahya damgası mevcuttur. Ölçü: 27 x 27 cm.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  KÜTAHYA SERAMİK TABAK-Seramikten mamül olan ve gövde kısmı yoğun süslemelerle kaplanmış olan tabağın Azim Kütahya damgası mevcuttur. Ölçü: 27 x 27 cm.

  TLSold
 • KÜTAHYA SERAMİK TABAK-Seramikten mamül çevre kısmı bitkisel motiflerle süslenen ve orta hattında 'Bismillahirrahmanirrahim' yazılı tabak Öz Çini Kütahya damgalıdır. Ölçü: 30 x 30 cm.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  KÜTAHYA SERAMİK TABAK-Seramikten mamül çevre kısmı bitkisel motiflerle süslenen ve orta hattında 'Bismillahirrahmanirrahim' yazılı tabak Öz Çini Kütahya damgalıdır. Ölçü: 30 x 30 cm.

  TLSold
 • KÜTAHYA SERAMİK TABAK-Seramikten mamül çevre kısmı bitkisel motiflerle süslenen ve orta hattında 'Bismillahirrahmanirrahim' yazılıdır. Ölçü: 30 x 30 cm.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  KÜTAHYA SERAMİK TABAK-Seramikten mamül çevre kısmı bitkisel motiflerle süslenen ve orta hattında 'Bismillahirrahmanirrahim' yazılıdır. Ölçü: 30 x 30 cm.

  TLSold
 • KÜTAHYA SERAMİK TABAK-Seramikten mamül olan ve çevreden gövdeye kadar yoğun işçiliklerle bezenen tabağın orta hattında 'ALLAH' lafzı yer almaktadır. Ölçü: 32 x 32 cm.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  KÜTAHYA SERAMİK TABAK-Seramikten mamül olan ve çevreden gövdeye kadar yoğun işçiliklerle bezenen tabağın orta hattında 'ALLAH' lafzı yer almaktadır. Ölçü: 32 x 32 cm.

  TLSold
 • KÜTAHYA SERAMİK TABAK-20. yy. Seramikten mamül ve büyük ebatlı olan tabağın çevresi sıralı lale karanfil figürü ile süslenip gövde kısmına vazo içerisinde çiçek aranjmanı betimlemesi yapılmıştır. Ölçü: 35 x 35 cm.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  KÜTAHYA SERAMİK TABAK-20. yy. Seramikten mamül ve büyük ebatlı olan tabağın çevresi sıralı lale karanfil figürü ile süslenip gövde kısmına vazo içerisinde çiçek aranjmanı betimlemesi yapılmıştır. Ölçü: 35 x 35 cm.

  TLSold
 • KÜTAHYA SERAMİK TABAK-Seramikten mamül ve oval forma sahip olan tabağın gövdesi etnik figürlerle ve floral desenlerle süslenmiş olup orta hattında buket betimlemesi barındırmaktadır. Ölçü: 32 x 22 cm.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  KÜTAHYA SERAMİK TABAK-Seramikten mamül ve oval forma sahip olan tabağın gövdesi etnik figürlerle ve floral desenlerle süslenmiş olup orta hattında buket betimlemesi barındırmaktadır. Ölçü: 32 x 22 cm.

  TLSold
 • AY YILDIZ TABAK-Sır altı tekniğiyle tasarlanan ve bordüründe çiçek motifleriyle betimlenen tabağın orta hattında ay yıldız sembolü olup büyük ebata ve damgaya sahiptir. Ölçü: 36 x 36 cm.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  AY YILDIZ TABAK-Sır altı tekniğiyle tasarlanan ve bordüründe çiçek motifleriyle betimlenen tabağın orta hattında ay yıldız sembolü olup büyük ebata ve damgaya sahiptir. Ölçü: 36 x 36 cm.

  TLSold
 • İSMAİL YİĞİT KÜTAHYA ŞERBETLİK-Seramikten mamül, zarif bombeli gövdeye ve tutamağa sahip olan şerbetiğin yoğun işçiliği ve İsmail Kütahya damgası mevcuttur. Ölçü: 17 x 7 cm.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  İSMAİL YİĞİT KÜTAHYA ŞERBETLİK-Seramikten mamül, zarif bombeli gövdeye ve tutamağa sahip olan şerbetiğin yoğun işçiliği ve İsmail Kütahya damgası mevcuttur. Ölçü: 17 x 7 cm.

  TLSold
 • KÜTAHYA SERAMİK VAZO -Seramikten mamül, bombeli gövdeye ve boğuma sahip olan vazonun üzeri baştan uca çiçek, dal ve yaprak figürleriyle süslenmiştir. Ölçü: 30 x 8 cm.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  KÜTAHYA SERAMİK VAZO -Seramikten mamül, bombeli gövdeye ve boğuma sahip olan vazonun üzeri baştan uca çiçek, dal ve yaprak figürleriyle süslenmiştir. Ölçü: 30 x 8 cm.

  TLSold
 • KÜTAHYA SERAMİK KANDİL-20. yy. Seramikten mamül, bombeli gövdesinin yüzeyi çiçek, dal ve yaprak figürleriyle betimlenmiş olup asma zinciri mevcuttur. Ölçü: 16 x 12 cm.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  KÜTAHYA SERAMİK KANDİL-20. yy. Seramikten mamül, bombeli gövdesinin yüzeyi çiçek, dal ve yaprak figürleriyle betimlenmiş olup asma zinciri mevcuttur. Ölçü: 16 x 12 cm.

  TLSold
 • VİLLEROY&BOCH SERAMİK MAŞRAPA-Seramikten mamül, sır altı tekniği ile tasarlanmış olan ve beyaz astar üzeri mavi renkte floral ve natürmort betimlemelerine sahip olan maşrapanın Villeroy&Boch damgasına sahiptir. Ölçü: 28 x 20 cm.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  VİLLEROY&BOCH SERAMİK MAŞRAPA-Seramikten mamül, sır altı tekniği ile tasarlanmış olan ve beyaz astar üzeri mavi renkte floral ve natürmort betimlemelerine sahip olan maşrapanın Villeroy&Boch damgasına sahiptir. Ölçü: 28 x 20 cm.

  TLSold
 • UZAKDOĞU SERAMİK TABAK-Seramikten mamül olan tabağın gövde kısmı etnik desenlerle tasarlanmıştır. Ölçü: 26 x 26 cm.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  UZAKDOĞU SERAMİK TABAK-Seramikten mamül olan tabağın gövde kısmı etnik desenlerle tasarlanmıştır. Ölçü: 26 x 26 cm.

  TLSold
 • İRAN İŞİ KARO-Seramikten mamül iran işi karonun üzerine 'At Üzerinde Savaşçı' sahnesi betimlenmiştir. Ölçü: 17 x 17 cm.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  İRAN İŞİ KARO-Seramikten mamül iran işi karonun üzerine 'At Üzerinde Savaşçı' sahnesi betimlenmiştir. Ölçü: 17 x 17 cm.

  TLSold
 • SELADON TABAK-19.yy. Açık gri hamurlu, yuvarlak formlu ve kalın sırlı olan tabak damgalıdır ve kenarında ufak bir tamiri mevcuttur. Ölçü: 18 x 18 cm.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  SELADON TABAK-19.yy. Açık gri hamurlu, yuvarlak formlu ve kalın sırlı olan tabak damgalıdır ve kenarında ufak bir tamiri mevcuttur. Ölçü: 18 x 18 cm.

  TLSold
 • ÇİN DAMGALI OVAL TABAK-Porselenden mamül, bordürü etnik desenlerle ve gövdesi natürmort ve bitkisel motiflerle betimlenmiş olan tabağın oval formu mevcut olup çin damgasına sahiptir. Ölçü: 30 x 22 cm.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  ÇİN DAMGALI OVAL TABAK-Porselenden mamül, bordürü etnik desenlerle ve gövdesi natürmort ve bitkisel motiflerle betimlenmiş olan tabağın oval formu mevcut olup çin damgasına sahiptir. Ölçü: 30 x 22 cm.

  TLSold
 • JAPON İMARİ DAMGALI KASE -Porselenden mamül, dış ve iç bordürü çiçek figürleri ve kuş betimlemeleriyle süslenmiş olup iç gövde bitkisel desenlerle dekore edilmiştir. Büyük ebatlı olan kasenin japon damgası mevcuttur. Ölçü: 25 x 25 cm.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  JAPON İMARİ DAMGALI KASE -Porselenden mamül, dış ve iç bordürü çiçek figürleri ve kuş betimlemeleriyle süslenmiş olup iç gövde bitkisel desenlerle dekore edilmiştir. Büyük ebatlı olan kasenin japon damgası mevcuttur. Ölçü: 25 x 25 cm.

  TLSold
 • J.P. PORSELEN BUHURDAN-Porselenden mamül, yoğun işçilikli, floral desenli ve zarif altın yaldız süslemeleriyle bezenen buhurdan büyük ebatlı ve J.P damgalıdır. Ölçü: 30 x 18 cm.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  J.P. PORSELEN BUHURDAN-Porselenden mamül, yoğun işçilikli, floral desenli ve zarif altın yaldız süslemeleriyle bezenen buhurdan büyük ebatlı ve J.P damgalıdır. Ölçü: 30 x 18 cm.

  TLSold
 • J.P. PORSELEN BUHURDAN-Porselenden mamül, yoğun işçilikli, floral desenli ve zarif altın yaldız süslemeleriyle bezenen buhurdan büyük ebatlı ve J.P damgalıdır. Ölçü: 30 x 18 cm.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  J.P. PORSELEN BUHURDAN-Porselenden mamül, yoğun işçilikli, floral desenli ve zarif altın yaldız süslemeleriyle bezenen buhurdan büyük ebatlı ve J.P damgalıdır. Ölçü: 30 x 18 cm.

  TLSold
 • ROYAL ALBERT KAHVE SETİ-Porselenden mamül, beyaz ve lacivert zemin üzeri floral desenlerle süslenen set 6 kişiliktir ve 24 parçadan oluşmaktadır. İyi kondüsyonda olan setin Royal Albert damgası mevcuttur.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  ROYAL ALBERT KAHVE SETİ-Porselenden mamül, beyaz ve lacivert zemin üzeri floral desenlerle süslenen set 6 kişiliktir ve 24 parçadan oluşmaktadır. İyi kondüsyonda olan setin Royal Albert damgası mevcuttur.

  TLSold
 • BOHEM NARGİLE ŞİŞESİ-Lacivert bohem üzeri çiçek desenleriyle süslenen şişenin bombeli gövdesi ve yukarıya doğru çıkan boğumu mevcuttur. Ölçü: 22 x 14 cm.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  BOHEM NARGİLE ŞİŞESİ-Lacivert bohem üzeri çiçek desenleriyle süslenen şişenin bombeli gövdesi ve yukarıya doğru çıkan boğumu mevcuttur. Ölçü: 22 x 14 cm.

  TLSold
 • BEYKOZ AY YILDIZ NARGİLE ŞİŞESİ-Beykoz üzeri el boyama ve altın yaldızla süslenmiş olan şişenin üzerinde nadir rastlanılan ay yıldız betimlemesi mevcuttur ve koleksiyonluk eserler statüsündedir. Ölçü: 28.5 x 13 cm.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  BEYKOZ AY YILDIZ NARGİLE ŞİŞESİ-Beykoz üzeri el boyama ve altın yaldızla süslenmiş olan şişenin üzerinde nadir rastlanılan ay yıldız betimlemesi mevcuttur ve koleksiyonluk eserler statüsündedir. Ölçü: 28.5 x 13 cm.

  TLSold
 • BOHEM PORTRELİ VAZO-Yeşil bohem üzeri yoğun altın yaldızla tasarlanan; çiçek, yaprak ve dal motifleriyle süslenmiş olan vazonun iki zarif tutamağı mevcut olup gövde kısmında mineli portre barındırmaktadır. Ölçü: 38 x 16 cm.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  BOHEM PORTRELİ VAZO-Yeşil bohem üzeri yoğun altın yaldızla tasarlanan; çiçek, yaprak ve dal motifleriyle süslenmiş olan vazonun iki zarif tutamağı mevcut olup gövde kısmında mineli portre barındırmaktadır. Ölçü: 38 x 16 cm.

  TLSold
 • OPALİN ŞEKERLİK-Pembe renkte gövde ve kapağa sahip olan şekerliğin zarif formu mevcut olup kendinden desenlidir. Büyük ebatlı ve opalinden mamül olan şekerliğin renk geçişleri mevcuttur. Ölçü: 37 x 12 cm.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  OPALİN ŞEKERLİK-Pembe renkte gövde ve kapağa sahip olan şekerliğin zarif formu mevcut olup kendinden desenlidir. Büyük ebatlı ve opalinden mamül olan şekerliğin renk geçişleri mevcuttur. Ölçü: 37 x 12 cm.

  TLSold
 • BEYKOZ OPALİN İBRİK-Opalinden mamül, beyaz üzeri çiçek figürlerinin betimlendiği ibrik, zarif tutamak ve kapağa sahiptir. Ölçü: 28 cm.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  BEYKOZ OPALİN İBRİK-Opalinden mamül, beyaz üzeri çiçek figürlerinin betimlendiği ibrik, zarif tutamak ve kapağa sahiptir. Ölçü: 28 cm.

  TLSold
 • T.K DAMGALI PORSELEN SET-5 adet pilavlık ve 2 adet bonboniereden oluşan 7 parçalık set porselenden mamül olup beyaz zemin üzeri mavi süslemelere ve çiçek figürlü tutamaklara sahiptir. İyi kondüsyonlu set T.K damgasına sahiptir.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  T.K DAMGALI PORSELEN SET-5 adet pilavlık ve 2 adet bonboniereden oluşan 7 parçalık set porselenden mamül olup beyaz zemin üzeri mavi süslemelere ve çiçek figürlü tutamaklara sahiptir. İyi kondüsyonlu set T.K damgasına sahiptir.

  TLSold
 • BEYKOZ TABAKLI ŞEKERLİK-Fransız zarif formda tasarlanmış olan şekerliğin aynı formda kapağı ve çiçek figürünün betimlendiği altlığı mevcuttur ve altın yaldızla süslenmiştir. Ölçü: Şekerlik: 20 x 9 cm, Altlık: 15 x 15 cm.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  BEYKOZ TABAKLI ŞEKERLİK-Fransız zarif formda tasarlanmış olan şekerliğin aynı formda kapağı ve çiçek figürünün betimlendiği altlığı mevcuttur ve altın yaldızla süslenmiştir. Ölçü: Şekerlik: 20 x 9 cm, Altlık: 15 x 15 cm.

  TLSold
 • FRANSIZ PAMUKLUK-Fransız kapaklı pamukluğun gövde kısmı el işçilikli çiçek motifleriyle süslenmiş olup altın yaldıza zenginleştirilmiştir. Ölçü: 20 x 8 cm.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  FRANSIZ PAMUKLUK-Fransız kapaklı pamukluğun gövde kısmı el işçilikli çiçek motifleriyle süslenmiş olup altın yaldıza zenginleştirilmiştir. Ölçü: 20 x 8 cm.

  TLSold
 • KRİSTAL BOHEM KADEH SETİ-Marika markalı olan ve kesme kristalden mamül bohem set 6 farklı renkten oluşmaktadır ve özel kutusunun içerisinde yer almaktadır. Ölçü: 22 cm.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  KRİSTAL BOHEM KADEH SETİ-Marika markalı olan ve kesme kristalden mamül bohem set 6 farklı renkten oluşmaktadır ve özel kutusunun içerisinde yer almaktadır. Ölçü: 22 cm.

  TLSold
 • ORYANTAL HEYKEL-Ahşaptan mamül, kök boyalı olan heykel büyük ebatlı ve iyi kondüsyonludur. Ölçü: 45 cm.

  Lot No: 46

  Lot: 46

  ORYANTAL HEYKEL-Ahşaptan mamül, kök boyalı olan heykel büyük ebatlı ve iyi kondüsyonludur. Ölçü: 45 cm.

  TLSold
 • BRONZ SAVAŞÇI FİGÜR-Bronzdan mamül Viyana savaşçı figürünün betimlendiği mini heykel. Ölçü: 12 x 4 cm.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  BRONZ SAVAŞÇI FİGÜR-Bronzdan mamül Viyana savaşçı figürünün betimlendiği mini heykel. Ölçü: 12 x 4 cm.

  TLSold
 • ÇİFT BAKIR HAVAN ŞAMDAN-Bakırdan mamül olan ve zarif gövdesi bulunan şamdan çifttir ve damgaya sahiptir. Ölçü: 40 cm.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  ÇİFT BAKIR HAVAN ŞAMDAN-Bakırdan mamül olan ve zarif gövdesi bulunan şamdan çifttir ve damgaya sahiptir. Ölçü: 40 cm.

  TLSold
 • BAKIR GÜĞÜM-Bakırdan mamül olan ve büyük ebatlı olan güğümün kendinden desenleri, zarif kulp ve kapağı mevcuttur. Ölçü: 50 cm.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  BAKIR GÜĞÜM-Bakırdan mamül olan ve büyük ebatlı olan güğümün kendinden desenleri, zarif kulp ve kapağı mevcuttur. Ölçü: 50 cm.

  TLSold
 • OSMANLI ÇİFT PİRİNÇ PİLAVLIK-Pirinçten mamül olan çift pilavlığın zarif tutamaklı kapakları mevcut olup gövde kısmında damga barındırmaktadır. Ölçü: 23 x 14 cm.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  OSMANLI ÇİFT PİRİNÇ PİLAVLIK-Pirinçten mamül olan çift pilavlığın zarif tutamaklı kapakları mevcut olup gövde kısmında damga barındırmaktadır. Ölçü: 23 x 14 cm.

  TLSold
 • BRONZ KINA TASI-Hint imalatlı ve bronzdan mamül olan kına tasının iç ve dış bordürü ve iç ve dış gövdesi tamamen kalem işçiliği ile tasarlanmış olup, hayvan, bitki ve insan betimlemeleriyle süslenmiştir. Ölçü: 10 x 3 cm.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  BRONZ KINA TASI-Hint imalatlı ve bronzdan mamül olan kına tasının iç ve dış bordürü ve iç ve dış gövdesi tamamen kalem işçiliği ile tasarlanmış olup, hayvan, bitki ve insan betimlemeleriyle süslenmiştir. Ölçü: 10 x 3 cm.

  TLSold
 • BRONZ ÜZERİ MİNE İŞÇİLİKLİ ABAJUR-Bronzdan mamül, dört zarif ayakla yükseltilmiş ve gövdeden yukarıya doğru devam eden floral desenlerle süslenmiş olan abajurlar çifttir ve mineyle zenginleştirilmiştir.  Ölçü: 48 cm.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  BRONZ ÜZERİ MİNE İŞÇİLİKLİ ABAJUR-Bronzdan mamül, dört zarif ayakla yükseltilmiş ve gövdeden yukarıya doğru devam eden floral desenlerle süslenmiş olan abajurlar çifttir ve mineyle zenginleştirilmiştir. Ölçü: 48 cm.

  TLSold
 • GÜMÜŞ KAPLAMA DAMGALI ISTAKA TAKIMI-Metal üzeri gümüş kaplama olan ve 10 adetten oluşan ıstaka takımının zarif tutamak ve gövdesi mevcut olup, çiçek ve dal figürleriyle süslenmiştir. Ön yüzü 'Uzay' betimlemeli olan ıstakalar damgalıdır. Ölçü: 10 x 8 cm

  Lot No: 53

  Lot: 53

  GÜMÜŞ KAPLAMA DAMGALI ISTAKA TAKIMI-Metal üzeri gümüş kaplama olan ve 10 adetten oluşan ıstaka takımının zarif tutamak ve gövdesi mevcut olup, çiçek ve dal figürleriyle süslenmiştir. Ön yüzü 'Uzay' betimlemeli olan ıstakalar damgalıdır. Ölçü: 10 x 8 cm

  TLSold
 • BARDAKLI DAMGALI ISTAKA TAKIMI-Istakalar metal üzeri gümüş kaplama olup zarif tutamak ve bitkisel motiflere ve damgaya sahiptir. Bardaklar ince cam üzeri zarif işçiliklerle süslenmiş olup 6 adetten oluşmaktadır. Ölçü: 11 x 7 cm.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  BARDAKLI DAMGALI ISTAKA TAKIMI-Istakalar metal üzeri gümüş kaplama olup zarif tutamak ve bitkisel motiflere ve damgaya sahiptir. Bardaklar ince cam üzeri zarif işçiliklerle süslenmiş olup 6 adetten oluşmaktadır. Ölçü: 11 x 7 cm.

  TLSold
 • CHRİSTOFLE ÇAY SETİ-Metal üzeri gümüş kaplama olan ve 3 parçadan oluşan çay seti iyi kondüsyonda olup Christofle damgası barındırmaktadır. Küçük çaydanlık: 10 x 10 cm, Büyük çaydanlık: 13 x 6 cm, Sütlük: 8 x 6 cm.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  CHRİSTOFLE ÇAY SETİ-Metal üzeri gümüş kaplama olan ve 3 parçadan oluşan çay seti iyi kondüsyonda olup Christofle damgası barındırmaktadır. Küçük çaydanlık: 10 x 10 cm, Büyük çaydanlık: 13 x 6 cm, Sütlük: 8 x 6 cm.

  TLSold
 • İMZALI GÜMÜŞ KAPLAMA BUHURDAN-Metal üzeri gümüş kaplama olan buhurdan üç zarif ayakla yükseltilmiş olup taban kısmı etnik desenlerle süslenmiştir ve aynı desenlergövde de devam ettirilmiştir. Büyük ebatlı buhurdan imzalıdır. Ölçü: 36 x 29 cm.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  İMZALI GÜMÜŞ KAPLAMA BUHURDAN-Metal üzeri gümüş kaplama olan buhurdan üç zarif ayakla yükseltilmiş olup taban kısmı etnik desenlerle süslenmiştir ve aynı desenlergövde de devam ettirilmiştir. Büyük ebatlı buhurdan imzalıdır. Ölçü: 36 x 29 cm.

  TLSold
 • GRAVÜRLÜ BAHARAT SETİ-Tuzluk, pulbiberlik ve karabiberlik olmak üzere üç parçadan oluşan baharat takımının gövde kısmı kristal cam üzeri gravürlü olup floral desenlerle süslenmiştir. Ölçü: 8 x 5 cm.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  GRAVÜRLÜ BAHARAT SETİ-Tuzluk, pulbiberlik ve karabiberlik olmak üzere üç parçadan oluşan baharat takımının gövde kısmı kristal cam üzeri gravürlü olup floral desenlerle süslenmiştir. Ölçü: 8 x 5 cm.

  TLSold
 • DAMGALI GÜMÜŞ KASE-Üç ayakla yükseltilen kasenin iç ve dış bordürü asma yaprakları, üzüm salıkmları, dal ve yaprak betimlemeleriyle süslenmiş olup 830 damgalıdır ve büyük ebatlıdır. Ölçü: 391 gram, 19 x 9 cm.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  DAMGALI GÜMÜŞ KASE-Üç ayakla yükseltilen kasenin iç ve dış bordürü asma yaprakları, üzüm salıkmları, dal ve yaprak betimlemeleriyle süslenmiş olup 830 damgalıdır ve büyük ebatlıdır. Ölçü: 391 gram, 19 x 9 cm.

  TLSold
 • İRAN İŞİ GÜMÜŞ VAZO-Gümüşten mamül, üzeri yoğun kabartma işçiliğiyle tasarlanan; kuş ve çiçek figürlerinin barındığı iran işi vazo iyi kondüsyonludur ve damgalıdır. Ölçü: 365 gr, 17 x 6 cm.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  İRAN İŞİ GÜMÜŞ VAZO-Gümüşten mamül, üzeri yoğun kabartma işçiliğiyle tasarlanan; kuş ve çiçek figürlerinin barındığı iran işi vazo iyi kondüsyonludur ve damgalıdır. Ölçü: 365 gr, 17 x 6 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ GÜLAPTAN-Gümüşten mamül, yaprak betimlemeleriyle tasarlanan altlıkla başlayıp dilimli ve boğumlu gövdeyle devam eden gülaptanın her çiçek figürünün yaprağında tuğrası olup hafif sislnmiş durumdadır. Ölçü: 175 gr, 16 cm.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ GÜLAPTAN-Gümüşten mamül, yaprak betimlemeleriyle tasarlanan altlıkla başlayıp dilimli ve boğumlu gövdeyle devam eden gülaptanın her çiçek figürünün yaprağında tuğrası olup hafif sislnmiş durumdadır. Ölçü: 175 gr, 16 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI KAPAKLI GÜMÜŞ ŞEKERLİK-Gümüşten mamül, zarif bir ayakla yükselen ve gövdesi açılan çiçek betimlemesiyle tasarlanan şekerliğin çiçek figürlü kapağı olup içerisi altın vermeylidir ve Sultan Abdülhamid Han tuğrasına sahiptir.
Ölçü: 318 gr, 18 x 13 cm.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI KAPAKLI GÜMÜŞ ŞEKERLİK-Gümüşten mamül, zarif bir ayakla yükselen ve gövdesi açılan çiçek betimlemesiyle tasarlanan şekerliğin çiçek figürlü kapağı olup içerisi altın vermeylidir ve Sultan Abdülhamid Han tuğrasına sahiptir. Ölçü: 318 gr, 18 x 13 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI KAPAKLI GÜMÜŞ MACUNLUK-Gümüşten mamül, altlığı, gövdesi ve kapağında olmak üzere üç tane tuğra barındıran macunluğun çiçek figürlü iki kulbu mevcut olup çok zarif bir tasarıma sahiptir ve sahı mevcuttur. Ölçü: 300 gr, 15 x 14 cm.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI KAPAKLI GÜMÜŞ MACUNLUK-Gümüşten mamül, altlığı, gövdesi ve kapağında olmak üzere üç tane tuğra barındıran macunluğun çiçek figürlü iki kulbu mevcut olup çok zarif bir tasarıma sahiptir ve sahı mevcuttur. Ölçü: 300 gr, 15 x 14 cm.

  TLSold
 • SAVATLI DAMGALI GÜMÜŞ ŞEKERLİK-Gümüşten mamül, zarif tutamak ve yuvarlak gövdeden oluşan şekerliğin dış bordürü savat işçiliğiyle bezenmiş olup şekerlik içi altın vermeylidir ve 875 rus damgalıdır. Ölçü: 142 gr, 12 x 10 cm.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  SAVATLI DAMGALI GÜMÜŞ ŞEKERLİK-Gümüşten mamül, zarif tutamak ve yuvarlak gövdeden oluşan şekerliğin dış bordürü savat işçiliğiyle bezenmiş olup şekerlik içi altın vermeylidir ve 875 rus damgalıdır. Ölçü: 142 gr, 12 x 10 cm.

  TLSold
 • KALEM İŞÇİLİKLİ GÜMÜŞ ŞEKERLİK-Gümüşten mamül, zarif tutamak ve yuvarlak gövdeden oluşan şekerliğin dış bördürü ve tutamağı kalem işçiliklerle süslenmiş olup şekerlik içi altın vermeylidir ve 875 rus damgalıdır. Ölçü: 162 gr, 12 x 10 cm.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  KALEM İŞÇİLİKLİ GÜMÜŞ ŞEKERLİK-Gümüşten mamül, zarif tutamak ve yuvarlak gövdeden oluşan şekerliğin dış bördürü ve tutamağı kalem işçiliklerle süslenmiş olup şekerlik içi altın vermeylidir ve 875 rus damgalıdır. Ölçü: 162 gr, 12 x 10 cm.

  TLSold
 • ÇİFT GÜMÜŞ ISTAKA-Gümüşten mamül, üç ayakla yükseltilmiş olup ve zarif tutamağa sahip olan ıstakalar çifttir ve üzerleri kalem işçiliklerle süslenmiştir. Ölçü: 94 gr, 7 x 7 cm.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  ÇİFT GÜMÜŞ ISTAKA-Gümüşten mamül, üç ayakla yükseltilmiş olup ve zarif tutamağa sahip olan ıstakalar çifttir ve üzerleri kalem işçiliklerle süslenmiştir. Ölçü: 94 gr, 7 x 7 cm.

  TLSold
 • KALEM İŞÇİLİKLİ SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ ISTAKA-Gümüşten mamül, zarif tutamağı ve gövde tasarımına sahip olan ıstakanın iki yanında ay yıldız ve ön yüzünde devlet arması betimlemesi vardır ve Sultan Abdülhamid Han tuğrası mevcuttur. Ölçü: 70 gr, 7 x 6 cm.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  KALEM İŞÇİLİKLİ SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ ISTAKA-Gümüşten mamül, zarif tutamağı ve gövde tasarımına sahip olan ıstakanın iki yanında ay yıldız ve ön yüzünde devlet arması betimlemesi vardır ve Sultan Abdülhamid Han tuğrası mevcuttur. Ölçü: 70 gr, 7 x 6 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI ÇİFT GÜMÜŞ BARDAK-Gümüş üzeri altın vermeyli olan çift bardağın gövde yüzeyi kalem işçiliği ile bezetilip çiçek desenleriyle süslenmiştir ve Sultan Abdülhamid Han tuğrası mevcuttur. Ölçü: 124 gr, 8 x 7 cm.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI ÇİFT GÜMÜŞ BARDAK-Gümüş üzeri altın vermeyli olan çift bardağın gövde yüzeyi kalem işçiliği ile bezetilip çiçek desenleriyle süslenmiştir ve Sultan Abdülhamid Han tuğrası mevcuttur. Ölçü: 124 gr, 8 x 7 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI ÇİFT AZNAVUR GÜMÜŞ BARDAK-Gümüşten mamül, gövde yüzeyi yoğun ve kusursuz aznavur işçiliği ile bezetilmiş olan çift bardağın içerisi altın vermeylidir ve Sultan Abdülhamid Han tuğraya ve saha sahiptir. Ölçü: 168 gr, 10 x 8 cm.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI ÇİFT AZNAVUR GÜMÜŞ BARDAK-Gümüşten mamül, gövde yüzeyi yoğun ve kusursuz aznavur işçiliği ile bezetilmiş olan çift bardağın içerisi altın vermeylidir ve Sultan Abdülhamid Han tuğraya ve saha sahiptir. Ölçü: 168 gr, 10 x 8 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI ÇİFT GÜMÜŞ İNİSİYALLİ BARDAK-Gümüşten mamül, gövde kısımları asma yaprakları, floral desenler ve natürmort işçiliklerle bezenmiş olan çift bardaklar büyük ebatlıdır, İnisiyallidir ve Sultan Abdülhamid Han tuğralıdır. Ölçü: 202 gr, 10 x 8 cm.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI ÇİFT GÜMÜŞ İNİSİYALLİ BARDAK-Gümüşten mamül, gövde kısımları asma yaprakları, floral desenler ve natürmort işçiliklerle bezenmiş olan çift bardaklar büyük ebatlıdır, İnisiyallidir ve Sultan Abdülhamid Han tuğralıdır. Ölçü: 202 gr, 10 x 8 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ BARDAK-Gümüşten mamül, gövde yüzeyi dal ve yaprak betimlemeleriyle süslenmiş olan bardak büyük ebatlıdır ve Sultan abdülhamid Han tuğraya ve saha sahiptir. Ölçü: 98 gr, 9 x 8 cm.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ BARDAK-Gümüşten mamül, gövde yüzeyi dal ve yaprak betimlemeleriyle süslenmiş olan bardak büyük ebatlıdır ve Sultan abdülhamid Han tuğraya ve saha sahiptir. Ölçü: 98 gr, 9 x 8 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI AZNAVUR GÜMÜŞ BARDAK-Gümüşten mamül, üst bordürü çiçek figürleri ile ve gövde yüzeyi yoğun aznavur işçiliği ile bezenmiş olan ve içerisi altın vermeyli olup Sultan Abdülhamid Han tuğraya sahiptir ve hafif silinmiştir. Ölçü: 96gr, 9 x 8 cm.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI AZNAVUR GÜMÜŞ BARDAK-Gümüşten mamül, üst bordürü çiçek figürleri ile ve gövde yüzeyi yoğun aznavur işçiliği ile bezenmiş olan ve içerisi altın vermeyli olup Sultan Abdülhamid Han tuğraya sahiptir ve hafif silinmiştir. Ölçü: 96gr, 9 x 8 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI ÇİFT KAPAKLI GÜMÜŞ SAHLEPLİK-Gümüşten mamül, altlık, sahleplik ve kapağı olmak üzere 3 parçadan oluşan sahleplikler yoğun kalem işçiliğe sahip olup kapağında yarı değerli taş süslemesine ve tuğraya sahiptir. Ölçü: 867 gr, 15 x 7 cm.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI ÇİFT KAPAKLI GÜMÜŞ SAHLEPLİK-Gümüşten mamül, altlık, sahleplik ve kapağı olmak üzere 3 parçadan oluşan sahleplikler yoğun kalem işçiliğe sahip olup kapağında yarı değerli taş süslemesine ve tuğraya sahiptir. Ölçü: 867 gr, 15 x 7 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ ÇAMÇAK-Gümüşten mamül, dış bordürü etnik desenlerle süslenmiş olan ve zarif tutamağının üst kısmında kuş figürünü betimleyen çamçak Sultan Abdülhamid Han tuğraya ve saha sahiptir. Ölçü: 287 gr, 18 x 6 cm.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ ÇAMÇAK-Gümüşten mamül, dış bordürü etnik desenlerle süslenmiş olan ve zarif tutamağının üst kısmında kuş figürünü betimleyen çamçak Sultan Abdülhamid Han tuğraya ve saha sahiptir. Ölçü: 287 gr, 18 x 6 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI ÇİFT GÜMÜŞ ÇEREZLİK-Gümüşten mamül, bordür kısmı zarif testere işçilikli olan çerezlikler çift olup Sultan Abdülhamid Han tuğralıdır ve sahı mevcuttur. Ölçü: 134 gr, 11 x 11 cm.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI ÇİFT GÜMÜŞ ÇEREZLİK-Gümüşten mamül, bordür kısmı zarif testere işçilikli olan çerezlikler çift olup Sultan Abdülhamid Han tuğralıdır ve sahı mevcuttur. Ölçü: 134 gr, 11 x 11 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI AZNAVUR GÜMÜŞ ÇEREZLİK-Gümüşten mamül, dört zarif ayakla yükseltilen; bordür ve gövde yüzeyi yoğun ve dalgalı aznavur işçilikleriyle bezenmiş olan çerezlik Sultan Abdülhamid Han tuğraya ve saha sahiptir. Ölçü: 231 gr, 18 x 5 cm.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI AZNAVUR GÜMÜŞ ÇEREZLİK-Gümüşten mamül, dört zarif ayakla yükseltilen; bordür ve gövde yüzeyi yoğun ve dalgalı aznavur işçilikleriyle bezenmiş olan çerezlik Sultan Abdülhamid Han tuğraya ve saha sahiptir. Ölçü: 231 gr, 18 x 5 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI AZNAVUR GÜMÜŞ ÇEREZLİK-Gümüşten mamül, üç zarif ayakla yükseltilen; bordür ve gövde yüzeyi yoğun ve dalgalı aznavur işçilikleriyle bezenmiş olan çerezlik Sultan Abdülhamid Han tuğraya ve saha sahiptir. Ölçü: 242 gr, 17.5 x 4 cm.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI AZNAVUR GÜMÜŞ ÇEREZLİK-Gümüşten mamül, üç zarif ayakla yükseltilen; bordür ve gövde yüzeyi yoğun ve dalgalı aznavur işçilikleriyle bezenmiş olan çerezlik Sultan Abdülhamid Han tuğraya ve saha sahiptir. Ölçü: 242 gr, 17.5 x 4 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI AZNAVUR GÜMÜŞ ÇEREZLİK-Gümüşten mamül, dört zarif ayakla yükseltilen; bordür ve gövde yüzeyi yoğun ve dalgalı aznavur işçilikleriyle bezenmiş olan çerezlik Sultan Abdülhamid Han tuğraya ve saha sahiptir. Ölçü: 213 gr, 18 x 5 cm.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI AZNAVUR GÜMÜŞ ÇEREZLİK-Gümüşten mamül, dört zarif ayakla yükseltilen; bordür ve gövde yüzeyi yoğun ve dalgalı aznavur işçilikleriyle bezenmiş olan çerezlik Sultan Abdülhamid Han tuğraya ve saha sahiptir. Ölçü: 213 gr, 18 x 5 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI İNİSİYALLİ AZNAVUR GÜMÜŞ ÇEREZLİK-Gümüşten mamül, bordür ve gövde kısmı yoğun ve dalgalı aznavur işçilikle süslenmiş olup ön yüzünde inisiyal barındırmaktadır ve Sultan Abdülhamid Han tuğraya sahiptir. Ölçü: 207 gr, 17 x 17 cm.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI İNİSİYALLİ AZNAVUR GÜMÜŞ ÇEREZLİK-Gümüşten mamül, bordür ve gövde kısmı yoğun ve dalgalı aznavur işçilikle süslenmiş olup ön yüzünde inisiyal barındırmaktadır ve Sultan Abdülhamid Han tuğraya sahiptir. Ölçü: 207 gr, 17 x 17 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI ÖZEL KUTUSUNDA ZARF VE FİNCAN TAKIMI-Özel deri kaplama tuğra betimlemeli kutusunun içerisinde yer alan ve 12 adetten oluşan setin zarfları gümüşten mamül, azur işçilikli ve tuğralıdır. Porselenler kuznetsov damgalıdır. Ölçü: 228 gr, 55 x 5 cm.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI ÖZEL KUTUSUNDA ZARF VE FİNCAN TAKIMI-Özel deri kaplama tuğra betimlemeli kutusunun içerisinde yer alan ve 12 adetten oluşan setin zarfları gümüşten mamül, azur işçilikli ve tuğralıdır. Porselenler kuznetsov damgalıdır. Ölçü: 228 gr, 55 x 5 cm.

  TLSold
 • TELKARİ ALTIN VERMEYLİ GÜMÜŞ ZARF-Gümüşten mamül, özel telkari işçiliği ile tasarlanmış olan zarf altın vermeylidir ve kabartmalı çiçek betimlemeleriyle süslenmiştir. Ölçü: 53 gr, 6 x 4.5 cm.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  TELKARİ ALTIN VERMEYLİ GÜMÜŞ ZARF-Gümüşten mamül, özel telkari işçiliği ile tasarlanmış olan zarf altın vermeylidir ve kabartmalı çiçek betimlemeleriyle süslenmiştir. Ölçü: 53 gr, 6 x 4.5 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ İBRİK-Gümüşten mamül, zarif tutamak ve kapağa sahip olan ibrik kallavi ebatlı olup Sultan Abdülhamid Han tuğralıdır. Ölçü: 1480 gr, 32 x 10 cm.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ İBRİK-Gümüşten mamül, zarif tutamak ve kapağa sahip olan ibrik kallavi ebatlı olup Sultan Abdülhamid Han tuğralıdır. Ölçü: 1480 gr, 32 x 10 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ İBRİK-Gümüşten mamül, zarif tutamak ve gövdeye sahip olan ibriğin gövde yüzeyi kalem işçiliği ile bezenmiş olup tutamağı çiçek figürü ile dekore edilmiştir ve Sultan Abdülhamid Han tuğralıdır. Ölçü: 1192 gr, 32 x 10 cm.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ İBRİK-Gümüşten mamül, zarif tutamak ve gövdeye sahip olan ibriğin gövde yüzeyi kalem işçiliği ile bezenmiş olup tutamağı çiçek figürü ile dekore edilmiştir ve Sultan Abdülhamid Han tuğralıdır. Ölçü: 1192 gr, 32 x 10 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ LEĞEN İBRİK-Gümüşten mamül, ibrik ve leğen olmak üzere iki parçadan oluşan takımın çok zarif işçilikleri, kulp ve tutamağı mevcuttur. Çok iyi kondüsyonda olan ve nadir raslanılan eser tuğralıdır. Ölçü: 1540 gr, 30 x 28 cm.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ LEĞEN İBRİK-Gümüşten mamül, ibrik ve leğen olmak üzere iki parçadan oluşan takımın çok zarif işçilikleri, kulp ve tutamağı mevcuttur. Çok iyi kondüsyonda olan ve nadir raslanılan eser tuğralıdır. Ölçü: 1540 gr, 30 x 28 cm.

  TLSold
 • MİNELİ AVRUPA GÜMÜŞ KAŞIK SETİ -Gümüşten mamül olan ve 6 adetten oluşan takım insan portreleri ve mineli süslemelerle tasarlanmış kaşıklar avrupa ve 925 damgalı olup özel kutusunun üzerinde yer almaktadır. Ölçü: 46 gr, 10 cm.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  MİNELİ AVRUPA GÜMÜŞ KAŞIK SETİ -Gümüşten mamül olan ve 6 adetten oluşan takım insan portreleri ve mineli süslemelerle tasarlanmış kaşıklar avrupa ve 925 damgalı olup özel kutusunun üzerinde yer almaktadır. Ölçü: 46 gr, 10 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI KALEM İŞÇİLİKLİ GÜMÜŞ TEPSİ-Gümüşten mamül, gövde yüzeyi yoğun kalem işçiliğiyle tasarlanan ve kuş, yaprak, dal betimlemeleriyle süslenen tepsi kallavi ebattadır ve Sultan Abdülhamid Han tuğraya sahiptir. Ölçü: 3336 gr, 73 x 46 cm.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI KALEM İŞÇİLİKLİ GÜMÜŞ TEPSİ-Gümüşten mamül, gövde yüzeyi yoğun kalem işçiliğiyle tasarlanan ve kuş, yaprak, dal betimlemeleriyle süslenen tepsi kallavi ebattadır ve Sultan Abdülhamid Han tuğraya sahiptir. Ölçü: 3336 gr, 73 x 46 cm.

  TLSold
 • AY YILDIZ VE TUĞRA BETİMLEMELİ DAMGALI GÜMÜŞ TEPSİ -Gümüşten mamül olan ve üzeri yoğun kalem işçiliğiyle tasarlanan tepsinin bordür ve gövde yüzeyi ay yıldız ve tuğra betimlemesiyle süslenmiştir. Kallavi ebatta olan tepsi damgaya sahiptir. Ölçü: 1798 gr, 56 x 37 cm.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  AY YILDIZ VE TUĞRA BETİMLEMELİ DAMGALI GÜMÜŞ TEPSİ -Gümüşten mamül olan ve üzeri yoğun kalem işçiliğiyle tasarlanan tepsinin bordür ve gövde yüzeyi ay yıldız ve tuğra betimlemesiyle süslenmiştir. Kallavi ebatta olan tepsi damgaya sahiptir. Ölçü: 1798 gr, 56 x 37 cm.

  TLSold
 • OSMANLI VAN DAMGALI SAVATLI GÜMÜŞ SİGARA TABAKASI-Gümüşten mamül, önü ve içi Van Damgalı ve 1 Kuruş Pul üzeri Sultan Abdülhamid Han tuğralı, eski Türkçe “Van” ve “Soilvenır” yazılı,çiçek motifli ve savatlı mektup tipi tabaka. Ölçü: 123 gr, 9 x 6 cm. (Savatında yer yer dökükler mevcut.)

  Lot No: 87

  Lot: 87

  OSMANLI VAN DAMGALI SAVATLI GÜMÜŞ SİGARA TABAKASI-Gümüşten mamül, önü ve içi Van Damgalı ve 1 Kuruş Pul üzeri Sultan Abdülhamid Han tuğralı, eski Türkçe “Van” ve “Soilvenır” yazılı,çiçek motifli ve savatlı mektup tipi tabaka. Ölçü: 123 gr, 9 x 6 cm. (Savatında yer yer dökükler mevcut.)

  TLSold
 • OSMANLI VAN SAVATLI GÜMÜŞ SİGARA TABAKASI -Gümüşten mamül, Sultan Abdülhamid Han tuğrası ve Devlet Arması betimlemeli, arkası çiçek motifli ve savatlı sigara tabakası iç kısmında van damgası barındırmaktadır. Ölçü: 141 gr, 10 x 6 cm. (Savatında yer yer dökükler mevcut.)

  Lot No: 88

  Lot: 88

  OSMANLI VAN SAVATLI GÜMÜŞ SİGARA TABAKASI -Gümüşten mamül, Sultan Abdülhamid Han tuğrası ve Devlet Arması betimlemeli, arkası çiçek motifli ve savatlı sigara tabakası iç kısmında van damgası barındırmaktadır. Ölçü: 141 gr, 10 x 6 cm. (Savatında yer yer dökükler mevcut.)

  TLSold
 • OSMANLI VAN DAMGALI SAVATLI GÜMÜŞ SİGARA TABAKASI-Gümüşten mamül, ön ve arka yüz çiçeklerle tasarlanmış çerçeve içerisinde buket betimlemesi ile süslenmiş olan savatlı sigara tabakası van damgası barındırmaktadır. Ölçü: 133 gr, 9.5 x 7.5 cm.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  OSMANLI VAN DAMGALI SAVATLI GÜMÜŞ SİGARA TABAKASI-Gümüşten mamül, ön ve arka yüz çiçeklerle tasarlanmış çerçeve içerisinde buket betimlemesi ile süslenmiş olan savatlı sigara tabakası van damgası barındırmaktadır. Ölçü: 133 gr, 9.5 x 7.5 cm.

  TLSold
 • MİNELİ GÜMÜŞ SİGARA TABAKASI -Gümüşten mamül, ön yüz ve kenarları tamamen turkuaz renkte mine işçiliği ile süslenmiş olan tabakanın iç yüzeyi altın vermeylidir. Ölçü: 109 gr, 8 x 7 cm.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  MİNELİ GÜMÜŞ SİGARA TABAKASI -Gümüşten mamül, ön yüz ve kenarları tamamen turkuaz renkte mine işçiliği ile süslenmiş olan tabakanın iç yüzeyi altın vermeylidir. Ölçü: 109 gr, 8 x 7 cm.

  TLSold
 • GÜMÜŞ ÇERÇEVELİ SEDEF KARTVİZİTLİK-Ana gövdesi sedeften mamül olup kabartmalı ve yoğun işçilikli çiçek, asma yapraklı ve bitkisel motifli olan kartvizitliğin gümüş çerçevesi mevcut olup ufak bir tamiri mevcuttur. Ölçü: 9 x 5.5 cm.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  GÜMÜŞ ÇERÇEVELİ SEDEF KARTVİZİTLİK-Ana gövdesi sedeften mamül olup kabartmalı ve yoğun işçilikli çiçek, asma yapraklı ve bitkisel motifli olan kartvizitliğin gümüş çerçevesi mevcut olup ufak bir tamiri mevcuttur. Ölçü: 9 x 5.5 cm.

  TLSold
 • MİNELİ DAMGALI GÜMÜŞ ENFİYE KUTUSU-Gümüşten mamül, ön yüzeyi mine işçiliği ile bezenmiş olan ve çiçek betimlemesi ile süslenen kutunun bordürleri zarif işçiliklidir ve damgaya sahiptir. Ölçü: 192 gr, 9 x 5.5 cm.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  MİNELİ DAMGALI GÜMÜŞ ENFİYE KUTUSU-Gümüşten mamül, ön yüzeyi mine işçiliği ile bezenmiş olan ve çiçek betimlemesi ile süslenen kutunun bordürleri zarif işçiliklidir ve damgaya sahiptir. Ölçü: 192 gr, 9 x 5.5 cm.

  TLSold
 • MAŞAALLAH LAFZLI GÜMÜŞ HAMAYIL-Gümüşten mamül, ön yüz orta hattı buket betimlemesi ile süslenen hamayılın arka yüzünde 'Maşaallah' lafzı yer almakta olup sarkıntılı osmanlı parasıyla dekore edilmiştir ve zincirlidir. Ölçü: 115 gr, zincirsiz 7 x 5.5

  Lot No: 93

  Lot: 93

  MAŞAALLAH LAFZLI GÜMÜŞ HAMAYIL-Gümüşten mamül, ön yüz orta hattı buket betimlemesi ile süslenen hamayılın arka yüzünde 'Maşaallah' lafzı yer almakta olup sarkıntılı osmanlı parasıyla dekore edilmiştir ve zincirlidir. Ölçü: 115 gr, zincirsiz 7 x 5.5

  TLSold
 • OSMANLI TUĞRA BETİMLEMELİ SAVATLI GÜMÜŞ HAMAYIL-Gümüşten mamül, ön yüzeyi savat işçiliği ile tasarlanan ve Osmanlı Tuğra motifi ile dekore edilen hamayılın arka yüzeyi bayrak figürü ile dekore edilmiştir ve zinciri mevcuttur. Ölçü: 105 gr, zincirli 52 cm.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  OSMANLI TUĞRA BETİMLEMELİ SAVATLI GÜMÜŞ HAMAYIL-Gümüşten mamül, ön yüzeyi savat işçiliği ile tasarlanan ve Osmanlı Tuğra motifi ile dekore edilen hamayılın arka yüzeyi bayrak figürü ile dekore edilmiştir ve zinciri mevcuttur. Ölçü: 105 gr, zincirli 52 cm.

  TLSold
 • OSMANLI GÜMÜŞ KÖSTEK-Gümüşten mamül olan Osmanlı kösteğin beş zincirle ve zincir uçları omanlı parası ile dekore edilmiştir. Ölçü: 60 gr, 15 cm.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  OSMANLI GÜMÜŞ KÖSTEK-Gümüşten mamül olan Osmanlı kösteğin beş zincirle ve zincir uçları omanlı parası ile dekore edilmiştir. Ölçü: 60 gr, 15 cm.

  TLSold
 • ALPAKA SAVATLI HAMAYIL-Alpakadan mamül olan ve üzeri yoğun savat işçiliği ile bezenen hamayılın ön yüzü çiçek figürleriyle; arka yüzü Süleyman Mührü ile dekore edilmiş olup sallatını zinciri mevcuttur. Ölçü: zincirsiz 10 x 7 cm.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  ALPAKA SAVATLI HAMAYIL-Alpakadan mamül olan ve üzeri yoğun savat işçiliği ile bezenen hamayılın ön yüzü çiçek figürleriyle; arka yüzü Süleyman Mührü ile dekore edilmiş olup sallatını zinciri mevcuttur. Ölçü: zincirsiz 10 x 7 cm.

  TLSold
 • RUS DAMGALI GÜMÜŞ GECE ÇANTASI-Gümüşten mamül gövde ve zincire sahip olan çantanın üst yüzeyi örümcek ve örümcek ağı süslemeleriyle dekore edilmiş olup iç kısmı deriden mamüldür ve rus 800 damgalıdır. Ölçü: 11.5 x 5 cm.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  RUS DAMGALI GÜMÜŞ GECE ÇANTASI-Gümüşten mamül gövde ve zincire sahip olan çantanın üst yüzeyi örümcek ve örümcek ağı süslemeleriyle dekore edilmiş olup iç kısmı deriden mamüldür ve rus 800 damgalıdır. Ölçü: 11.5 x 5 cm.

  TLSold
 • 800 DAMGALI SAVATLI GÜMÜŞ BİLEZİK-Gümüşten mamül olan yoğun ve kusursuz savat işçiliği ile tasarlanan ve çiçek, yaprak, dal figürleriyle dekore edilen bileziğin orta hattında 'Yadigar' yazılı olup ay yıldız betimlemesi mevcuttur. Ölçü: 10 gr, 6 cm.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  800 DAMGALI SAVATLI GÜMÜŞ BİLEZİK-Gümüşten mamül olan yoğun ve kusursuz savat işçiliği ile tasarlanan ve çiçek, yaprak, dal figürleriyle dekore edilen bileziğin orta hattında 'Yadigar' yazılı olup ay yıldız betimlemesi mevcuttur. Ölçü: 10 gr, 6 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ KEMER TOKASI-Gümüşten mamül olan ve iki parçadan oluşan tokanın üzeri etnik desenlerle, çiçek figürleriyle ve Cami betimlemesiyle süslenmiştir. Sultan Abdülhamid Han tuğrası bulunan tokanın tuğrası hafif silinmiştir. 
Ölçü: 170 gr, 25 x 12 cm.

  Lot No: 99

  Lot: 99

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ KEMER TOKASI-Gümüşten mamül olan ve iki parçadan oluşan tokanın üzeri etnik desenlerle, çiçek figürleriyle ve Cami betimlemesiyle süslenmiştir. Sultan Abdülhamid Han tuğrası bulunan tokanın tuğrası hafif silinmiştir. Ölçü: 170 gr, 25 x 12 cm.

  TLSold
 • VAN DAMGALI SAVATLI GÜMÜŞ KEMER-Gümüşten mamül olan ve her parçası damgalı olup savat işçiliğiyle tasarlanan kemerin ön kısmı Osmanlı Tuğrası betimlemesiyle süslenmiştir. Van damgalı olan kemer 'Mahmut' yazılıdır. Ölçü: 420 gr, 90 cm.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  VAN DAMGALI SAVATLI GÜMÜŞ KEMER-Gümüşten mamül olan ve her parçası damgalı olup savat işçiliğiyle tasarlanan kemerin ön kısmı Osmanlı Tuğrası betimlemesiyle süslenmiştir. Van damgalı olan kemer 'Mahmut' yazılıdır. Ölçü: 420 gr, 90 cm.

  TLSold
 • RUS 84 DAMGALI SAVATLI GÜMÜŞ KEMER-Gümüşten mamül edilen gövdenin üzerinden deri tasarımı yapılmış olup herbir parçası Rus 84 damgalı olup üzeri yoğun savat işçiliklidir ve kedi motifiyle süslenmiştir. Ölçü: derisiz 1000 gr.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  RUS 84 DAMGALI SAVATLI GÜMÜŞ KEMER-Gümüşten mamül edilen gövdenin üzerinden deri tasarımı yapılmış olup herbir parçası Rus 84 damgalı olup üzeri yoğun savat işçiliklidir ve kedi motifiyle süslenmiştir. Ölçü: derisiz 1000 gr.

  TLSold
 • 84 DAMGALI TELKARİ GÜMÜŞ İŞÇİLİKLİ RUS KEMER-Kumaş üzeri telkari işçiliği ilen tasarlanan ve gümüşten mamül olan süslemeleri barındıran kemer sallantılı kılıç figürü ile dekore edilmiştir ve rus 84 damgasına sahiptir. Ölçü: 85 cm.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  84 DAMGALI TELKARİ GÜMÜŞ İŞÇİLİKLİ RUS KEMER-Kumaş üzeri telkari işçiliği ilen tasarlanan ve gümüşten mamül olan süslemeleri barındıran kemer sallantılı kılıç figürü ile dekore edilmiştir ve rus 84 damgasına sahiptir. Ölçü: 85 cm.

  TLSold
 • FİRUZE VE MERCAN SÜSLEMELİ GÜMÜŞ BOYUNLUK-Gümüş süslemelerle dekore edilen boyunluğun ön yüzeyinde firuze ve mercan taşı ile tasarlanmıştır. Ölçü: 25 cm.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  FİRUZE VE MERCAN SÜSLEMELİ GÜMÜŞ BOYUNLUK-Gümüş süslemelerle dekore edilen boyunluğun ön yüzeyinde firuze ve mercan taşı ile tasarlanmıştır. Ölçü: 25 cm.

  TLSold
 • GÜMÜŞ ÜZERİ ALTIN VERMEYLİ OSMANLI BOYUNLUK-Kırmızı kumaş üzeri gümüş üzeri altın vermeyli süslemelerle dekore edilen boyunluğun sallantılı tasarımı olup mercan taşıyla zenginleştirilmiştir. Ölçü: 27 cm.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  GÜMÜŞ ÜZERİ ALTIN VERMEYLİ OSMANLI BOYUNLUK-Kırmızı kumaş üzeri gümüş üzeri altın vermeyli süslemelerle dekore edilen boyunluğun sallantılı tasarımı olup mercan taşıyla zenginleştirilmiştir. Ölçü: 27 cm.

  TLSold
 • GÜMÜŞ ÜZERİ ALTIN VERMEYLİ OSMANLI BOYUNLUK-Kırmızı kumaş üzeri gümüş üzeri altın vermeyli süslemelerle dekore edilen boyunluğun sallantılı tasarımı olup mercan taşıyla zenginleştirilmiştir. Ölçü: 23 cm.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  GÜMÜŞ ÜZERİ ALTIN VERMEYLİ OSMANLI BOYUNLUK-Kırmızı kumaş üzeri gümüş üzeri altın vermeyli süslemelerle dekore edilen boyunluğun sallantılı tasarımı olup mercan taşıyla zenginleştirilmiştir. Ölçü: 23 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ AYNA-Gümüşten mamül, yüzey tamamen gül, lale, yaprak ve dal betimlemeleri ile süslenmiş olup orta hattı kuş figürü ile dekore edilen aynanın Sultan Abdülhamid Han tuğrası mevcuttur. Ölçü: 20 x 20 cm.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ AYNA-Gümüşten mamül, yüzey tamamen gül, lale, yaprak ve dal betimlemeleri ile süslenmiş olup orta hattı kuş figürü ile dekore edilen aynanın Sultan Abdülhamid Han tuğrası mevcuttur. Ölçü: 20 x 20 cm.

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ AYNA-Gümüşten mamül, yüzey tamamen gül, lale, yaprak ve dal betimlemeleri ile süslenmiş olup zincirle dekore edilen ve büyük ebatlı olan aynanın Sultan Abdülhamid Han tuğrası mevcuttur. Ölçü: 35 x 35 cm.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  SULTAN ABDÜLHAMİD HAN TUĞRALI GÜMÜŞ AYNA-Gümüşten mamül, yüzey tamamen gül, lale, yaprak ve dal betimlemeleri ile süslenmiş olup zincirle dekore edilen ve büyük ebatlı olan aynanın Sultan Abdülhamid Han tuğrası mevcuttur. Ölçü: 35 x 35 cm.

  TLSold
 • OSMANLI GÜMÜŞ AYNA-Gümüşten mamül edilen ve oval formda olan aynamım üst yüzeyi kabarmatlı floral desenlerle süslenmiş olup orta hattında kuş figürüyle dekore edilmiştir ve damga barındırmaktadır. Ölçü: 32 x 24 cm.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  OSMANLI GÜMÜŞ AYNA-Gümüşten mamül edilen ve oval formda olan aynamım üst yüzeyi kabarmatlı floral desenlerle süslenmiş olup orta hattında kuş figürüyle dekore edilmiştir ve damga barındırmaktadır. Ölçü: 32 x 24 cm.

  TLSold
 • OSMANLI AFYON İŞİ GÜMÜŞ KAKMA ÇİFT TAKUNYA-Osmanlı dönemi Afyon işi ahşap üzeri gümüş kakma işçilikle tasarlanan takunya bitkisel motiflerle dekore edilmiş olup kusursuz işçiliğe sahiptir. Ölçü: 23 x 7.5 cm.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  OSMANLI AFYON İŞİ GÜMÜŞ KAKMA ÇİFT TAKUNYA-Osmanlı dönemi Afyon işi ahşap üzeri gümüş kakma işçilikle tasarlanan takunya bitkisel motiflerle dekore edilmiş olup kusursuz işçiliğe sahiptir. Ölçü: 23 x 7.5 cm.

  TLSold
 • BOSNA İŞİ MİNELİ TOMBAK KAHVEDAN-Tombaktan mamül edilen, kabartmalı etnik desenlerle süslenen ve üzeri mine işçilikle zenginleştirilen kahvedanın zarif kulp ve kapağı mevcut olup tutamağı hilal figürü ile dekore edilmiştir. Ölçü: 18 cm.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  BOSNA İŞİ MİNELİ TOMBAK KAHVEDAN-Tombaktan mamül edilen, kabartmalı etnik desenlerle süslenen ve üzeri mine işçilikle zenginleştirilen kahvedanın zarif kulp ve kapağı mevcut olup tutamağı hilal figürü ile dekore edilmiştir. Ölçü: 18 cm.

  TLSold
 • BAĞA GÜZELLİK SETİ-Bağadan mamül, tarak, fırça ve ayna olmak üzere üç parçadan oluşan setin her bir parçasının üzeri gücü temsil eden ejder figürü ile betimlenmiş olup hafif atıkları ve tamirleri mevcuttur.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  BAĞA GÜZELLİK SETİ-Bağadan mamül, tarak, fırça ve ayna olmak üzere üç parçadan oluşan setin her bir parçasının üzeri gücü temsil eden ejder figürü ile betimlenmiş olup hafif atıkları ve tamirleri mevcuttur.

  TLSold
 • ALPAKA MEYVELİK-Alpakadan mamül, bordür kısmı dalgalı formda olan ve çiçek figürleriyle döşenen meyveliğin orta hattında kalem işçiliği ile tasarlanan; insan figürleri ve floral desenler barındırmaktadır. Ölçü: 33 x 26 cm.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  ALPAKA MEYVELİK-Alpakadan mamül, bordür kısmı dalgalı formda olan ve çiçek figürleriyle döşenen meyveliğin orta hattında kalem işçiliği ile tasarlanan; insan figürleri ve floral desenler barındırmaktadır. Ölçü: 33 x 26 cm.

  TLSold
 • S.T. DUPONT ÇAKMAK-6 x 4 cm.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  S.T. DUPONT ÇAKMAK-6 x 4 cm.

  TLSold
 • S.T. DUPONT ÇAKMAK-5 x 3.5 cm.

  Lot No: 114

  Lot: 114

  S.T. DUPONT ÇAKMAK-5 x 3.5 cm.

  TLSold
 • DUNHİLL ÇAKMAK-6.5 x 2.5 cm.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  DUNHİLL ÇAKMAK-6.5 x 2.5 cm.

  TLSold
 • OSMANLI 4. DERECE NİŞAN-Altın ve gümüş üzerine mine işçilikli, Hicri 1268 tarihli. 1851 senesinde Sultan Abdülmecid tarafından yaptırılmaya başlanan bu nişanların ortasında Sultan tuğrası yer almakta ve etrafında kırmızı mineli kartuşlar üzerinde altın ile Eski Türkçe “Gayret, Hamiyet, Sadakat” sözleri yer almaktadır.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  OSMANLI 4. DERECE NİŞAN-Altın ve gümüş üzerine mine işçilikli, Hicri 1268 tarihli. 1851 senesinde Sultan Abdülmecid tarafından yaptırılmaya başlanan bu nişanların ortasında Sultan tuğrası yer almakta ve etrafında kırmızı mineli kartuşlar üzerinde altın ile Eski Türkçe “Gayret, Hamiyet, Sadakat” sözleri yer almaktadır.

  TLSold
 • OSMANLI FES ALAMETİ SORGUÇ-Gümüş üzeri takribi 3 karat elmas ile tasarlanmış olan sorguç broş olarakta kullanılabilmekte olup, zenne fes formundadır. Teşhir standıyla birlikte olan sorguç fes koleksiyonluk bir eserdir. Ölçü: 37 gr.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  OSMANLI FES ALAMETİ SORGUÇ-Gümüş üzeri takribi 3 karat elmas ile tasarlanmış olan sorguç broş olarakta kullanılabilmekte olup, zenne fes formundadır. Teşhir standıyla birlikte olan sorguç fes koleksiyonluk bir eserdir. Ölçü: 37 gr.

  TLSold
 • ORIENT QUARTZ KOL SAATİ-Altın kaplama olan ve oval kadrana sahip saatin ince zarif kordonu mevcut olup zincir detaylı süslemesi mevcuttur.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  ORIENT QUARTZ KOL SAATİ-Altın kaplama olan ve oval kadrana sahip saatin ince zarif kordonu mevcut olup zincir detaylı süslemesi mevcuttur.

  TLSold
 • GÜMÜŞ ELMASLI TAKI SETİ-Gümüşten mamül gövdenin üzerine elmaslarla süsleme yapılmış olup küpe ve kolye olmak üzere 2 parçadan oluşan set.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  GÜMÜŞ ELMASLI TAKI SETİ-Gümüşten mamül gövdenin üzerine elmaslarla süsleme yapılmış olup küpe ve kolye olmak üzere 2 parçadan oluşan set.

  TLSold
 • FRANSIZ ALTIN VE GÜMÜŞ DAMGALI CEP SAATİ-Altın bir monogram ile altın gül ve çiçek motifleri. Kabartmalı oyulmuş kasa. Romen ve Latin rakamlı kadran. Seri numarası mevcut. 1950'ler. Ölçü: 43 mm, 54 gram.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  FRANSIZ ALTIN VE GÜMÜŞ DAMGALI CEP SAATİ-Altın bir monogram ile altın gül ve çiçek motifleri. Kabartmalı oyulmuş kasa. Romen ve Latin rakamlı kadran. Seri numarası mevcut. 1950'ler. Ölçü: 43 mm, 54 gram.

  TLSold
 • VULCAİN İSVİÇRE CENEVRE GÜMÜŞ CEP SAATİ-1865-1900'ler. İlk üretilen mekanizmalardan birisi. Gümüş. Almanya pazarı için üretilmiş olup damgaya sahiptir.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  VULCAİN İSVİÇRE CENEVRE GÜMÜŞ CEP SAATİ-1865-1900'ler. İlk üretilen mekanizmalardan birisi. Gümüş. Almanya pazarı için üretilmiş olup damgaya sahiptir.

  TLSold
 • HAMİLTON ALTIN KAPLAMA CEP SAATİ-1936. Altın kaplama. Gümüş kadran. Vidayla makineye setlenmiş 17 değerli taş. Kasanın arasın Cadillac logosu mevcut. Damgaları tam.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  HAMİLTON ALTIN KAPLAMA CEP SAATİ-1936. Altın kaplama. Gümüş kadran. Vidayla makineye setlenmiş 17 değerli taş. Kasanın arasın Cadillac logosu mevcut. Damgaları tam.

  TLSold
 • BELENUS EL BOYAMA KADRANLI CEP SAATİ-Osmanlı kadran. 1845. Avcı kasa. İç kapakta Belenus registered markası, K damgası ve aslan figürü var. Seri numarası 20817. Taç üzerinde damga mevcut. Ölçü: 55 mm.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  BELENUS EL BOYAMA KADRANLI CEP SAATİ-Osmanlı kadran. 1845. Avcı kasa. İç kapakta Belenus registered markası, K damgası ve aslan figürü var. Seri numarası 20817. Taç üzerinde damga mevcut. Ölçü: 55 mm.

  TLSold
 • WALTHAM ALTIN KAPLAMA CEP SAATİ-Amerikan yapımı. 1930'lar. Arka kapak çevirmeli mekanızma. Arka kasa işlemeli.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  WALTHAM ALTIN KAPLAMA CEP SAATİ-Amerikan yapımı. 1930'lar. Arka kapak çevirmeli mekanızma. Arka kasa işlemeli.

  TLSold
 • CA FİHHEN CORN GÜMÜŞ İNGİLİZ CEP SAATİ-1884 London. Vergefuse. Şeytanlı prior. Çift kasalı 925 ayar gümüş. Porselen kadran. Boğa gözü cam. Mühürleri tam ve tutarlı. 55 mm.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  CA FİHHEN CORN GÜMÜŞ İNGİLİZ CEP SAATİ-1884 London. Vergefuse. Şeytanlı prior. Çift kasalı 925 ayar gümüş. Porselen kadran. Boğa gözü cam. Mühürleri tam ve tutarlı. 55 mm.

  TLSold
 • İSVİÇRE ALTIN CEP SAATİ -14 ayar altından mamül olan saat isviçre tırnak basmalı olup tepeden kurmalıdır. Saatin iç kapağında K14 ve sincap damgası ve seri numarası mevcuttur. 83 gram.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  İSVİÇRE ALTIN CEP SAATİ -14 ayar altından mamül olan saat isviçre tırnak basmalı olup tepeden kurmalıdır. Saatin iç kapağında K14 ve sincap damgası ve seri numarası mevcuttur. 83 gram.

  TLSold
 • SPLENDİD SWİSS SAAT-Kasa 1845 London. 5 mm büyük bafon kasa, Osmanlı el boyama Devlet armalı sarı kadran. Dantel akrep ve yelkovan. Ön ve arka kısımlarında aslan ve jaguar figürleri mevcut.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  SPLENDİD SWİSS SAAT-Kasa 1845 London. 5 mm büyük bafon kasa, Osmanlı el boyama Devlet armalı sarı kadran. Dantel akrep ve yelkovan. Ön ve arka kısımlarında aslan ve jaguar figürleri mevcut.

  TLSold
 • OSMANLI AKİK TAŞLI GÜMÜŞ MÜHÜR-20. yy. Gümüş ve akik taşından oluşan taş etrafı etnik desenlerle bezetilen osmanlı mühür.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  OSMANLI AKİK TAŞLI GÜMÜŞ MÜHÜR-20. yy. Gümüş ve akik taşından oluşan taş etrafı etnik desenlerle bezetilen osmanlı mühür.

  TLSold
 • OSMANLI MÜHÜR KOLEKSİYONU-Birbirinden farklı formlarda ve tarzlarda tasarlanan 12 adetten oluşan Osmanlı mühür koleksiyonu.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  OSMANLI MÜHÜR KOLEKSİYONU-Birbirinden farklı formlarda ve tarzlarda tasarlanan 12 adetten oluşan Osmanlı mühür koleksiyonu.

  TLSold
 • OSMANLI SEDEFLİ HATTAT KUTUSU-20. yy. Ahşaptan mamül 8 bölmeden oluşan ve dış bordürleri fildişi ile tasarlanan hattat kutusunun kapak yüzeyi sedef işçilikle tasarlanmış olup 'Rabbin yakında sana verecek ve sen de hoşnut olacaksın.            ' yazılıdır. Ölçü: 30 x 9 cm.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  OSMANLI SEDEFLİ HATTAT KUTUSU-20. yy. Ahşaptan mamül 8 bölmeden oluşan ve dış bordürleri fildişi ile tasarlanan hattat kutusunun kapak yüzeyi sedef işçilikle tasarlanmış olup 'Rabbin yakında sana verecek ve sen de hoşnut olacaksın. ' yazılıdır. Ölçü: 30 x 9 cm.

  TLSold
 • İRAN İŞİ EL BOYAMA MÜCEVHER KUTUSU-Ahşaptan mamül sekizgen formda tasarlanmış olan mücevher kutusunun dış bordürü floral desenlerle süslenmiş olup kapak ön yüzü el boyama padişah portresiyle dekore edilmiştir. Ölçü: 25 x 7 cm.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  İRAN İŞİ EL BOYAMA MÜCEVHER KUTUSU-Ahşaptan mamül sekizgen formda tasarlanmış olan mücevher kutusunun dış bordürü floral desenlerle süslenmiş olup kapak ön yüzü el boyama padişah portresiyle dekore edilmiştir. Ölçü: 25 x 7 cm.

  TLSold
 • BRONZ APLİKELİ MÜCEVHER KUTUSU-Bizoteli cam kesimi stilize edilen mücevher kutusu dört zarif ayaktan oluşmakta olup iç yüzeyi bordo kadife döşemeyle kaplanmıştır ve etnik desenli kapak ve çevrelemeye sahiptir. Ölçü: 15 x 15.5 cm.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  BRONZ APLİKELİ MÜCEVHER KUTUSU-Bizoteli cam kesimi stilize edilen mücevher kutusu dört zarif ayaktan oluşmakta olup iç yüzeyi bordo kadife döşemeyle kaplanmıştır ve etnik desenli kapak ve çevrelemeye sahiptir. Ölçü: 15 x 15.5 cm.

  TLSold
 • BRONZ APLİKELİ MÜCEVHER KUTUSU- Bizoteli cam kesimi stilize edilen mücevher kutusunun iç yüzeyi bordo kadife döşemeyle kaplanmış olup kutu üzerinde zarif bronz çerçeveli aynaya ve iki yanında kokuluğa sahiptir. Ölçü: 34 x 20 cm.

  Lot No: 133

  Lot: 133

  BRONZ APLİKELİ MÜCEVHER KUTUSU- Bizoteli cam kesimi stilize edilen mücevher kutusunun iç yüzeyi bordo kadife döşemeyle kaplanmış olup kutu üzerinde zarif bronz çerçeveli aynaya ve iki yanında kokuluğa sahiptir. Ölçü: 34 x 20 cm.

  TLSold
 • DAMLA KEHRİBAR TESBİH-Kaliningrad ateş renginde olan ve damla kehribardan mamül edilen tesbihin gümüşten mamül gri kazas üç püskülü mevcut olup 81 gram ağırlığındadır.

  Lot No: 135

  Lot: 135

  DAMLA KEHRİBAR TESBİH-Kaliningrad ateş renginde olan ve damla kehribardan mamül edilen tesbihin gümüşten mamül gri kazas üç püskülü mevcut olup 81 gram ağırlığındadır.

  TLSold
 • FOSİLLİ DAMLA TESBİH-Fosilli dominik siyah renkte damladan mamül olan ve Özhan Usta tarafından tasarlanan tesbih 70 gram ağırlığındadır.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  FOSİLLİ DAMLA TESBİH-Fosilli dominik siyah renkte damladan mamül olan ve Özhan Usta tarafından tasarlanan tesbih 70 gram ağırlığındadır.

  TLSold
 • OSMANLI MİSKEVİ BAĞA TESBİH-Osmanlı dönemi. Miskevi bağadan mamül olan ve gümüş kazaziye tarzda tasarlanmış püskülü bulunan tesbih 85 gram ağırlığındadır.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  OSMANLI MİSKEVİ BAĞA TESBİH-Osmanlı dönemi. Miskevi bağadan mamül olan ve gümüş kazaziye tarzda tasarlanmış püskülü bulunan tesbih 85 gram ağırlığındadır.

  TLSold
 • OSMANLI KUKA TESBİH-Osmanlı Dönemi. Malatyalı Kenan Usta eseri olan ve kukadan mamül edilen tesbih 8.5 cm imameye sahip olup 35 gram ağırlığındadır ve özel tasarımdır.

  Lot No: 138

  Lot: 138

  OSMANLI KUKA TESBİH-Osmanlı Dönemi. Malatyalı Kenan Usta eseri olan ve kukadan mamül edilen tesbih 8.5 cm imameye sahip olup 35 gram ağırlığındadır ve özel tasarımdır.

  TLSold
 • FOSİLLİ KAYA DAMLA TESBİH-Özel tasarımlı olan ve fosilli oluşu sebebiyle koleksiyonluk eser statüsüne giren tesbih damla kehribardan mamül olup 76 gramdır.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  FOSİLLİ KAYA DAMLA TESBİH-Özel tasarımlı olan ve fosilli oluşu sebebiyle koleksiyonluk eser statüsüne giren tesbih damla kehribardan mamül olup 76 gramdır.

  TLSold
 • ZULTANİT VE DAMLA KEHRİBAR TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet bordo 4 kollu imamesi olan ve zultanit taşından mamül edilen tesbih ve bir adet kaliningrad damla kehribardan mamül tesbihten oluşan koleksiyon.

  Lot No: 140

  Lot: 140

  ZULTANİT VE DAMLA KEHRİBAR TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet bordo 4 kollu imamesi olan ve zultanit taşından mamül edilen tesbih ve bir adet kaliningrad damla kehribardan mamül tesbihten oluşan koleksiyon.

  TLSold
 • DAMLA KEHRİBAR TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet kaliningrad damla kehribardan mamül olan, 8.5 gr ağırlığında ve İbrahim Atasever usta imzalı tesbih ve bir adet gümüş püsküllü kraliçe damla kehribardan mamül 21 gr ağırlığında tesbihten oluşan koleksiyon.

  Lot No: 141

  Lot: 141

  DAMLA KEHRİBAR TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet kaliningrad damla kehribardan mamül olan, 8.5 gr ağırlığında ve İbrahim Atasever usta imzalı tesbih ve bir adet gümüş püsküllü kraliçe damla kehribardan mamül 21 gr ağırlığında tesbihten oluşan koleksiyon.

  TLSold
 • ÖZKAN SÖYLER VE YAŞAR KOÇER USTA İMZALI TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet kılıç balığı dişi, Özkan Söyler usta imzalı 42 gr ağırlığında tesbih ve bir adet tibet yak boynuzu Yaşar Koçer usta imzalı tesbihten oluşan tesbih koleksiyonu.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  ÖZKAN SÖYLER VE YAŞAR KOÇER USTA İMZALI TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet kılıç balığı dişi, Özkan Söyler usta imzalı 42 gr ağırlığında tesbih ve bir adet tibet yak boynuzu Yaşar Koçer usta imzalı tesbihten oluşan tesbih koleksiyonu.

  TLSold
 • SELÇUK KAMACI MORS TESBİH-Mors dişinden mamül edilen ve Selçuk Kamacı usta imzalı olan tesbihin imamesi zümrüt ve yakut taşı ile zenginleştirilmiş olup 30 gram gelmektedir.

  Lot No: 143

  Lot: 143

  SELÇUK KAMACI MORS TESBİH-Mors dişinden mamül edilen ve Selçuk Kamacı usta imzalı olan tesbihin imamesi zümrüt ve yakut taşı ile zenginleştirilmiş olup 30 gram gelmektedir.

  TLSold
 • ÇEKOSLOVAK KATALİNLİ VE MAMUT DİŞİ TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet çekoslovak katalininden mamül Yılmaz Gündüz usta imzalı 53 gram tesbih ve bir adet mamut dişinden mamül 26 gram ağırlığında tesbihten oluşan koleksiyon.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  ÇEKOSLOVAK KATALİNLİ VE MAMUT DİŞİ TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet çekoslovak katalininden mamül Yılmaz Gündüz usta imzalı 53 gram tesbih ve bir adet mamut dişinden mamül 26 gram ağırlığında tesbihten oluşan koleksiyon.

  TLSold
 • KEHRİBAR YUSURİ TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet maskot dominik damla kehribardan mamül hareli fosilli tesbih ve bir adet siyah mercandan mamül el yapımı gümüş kakmalı 99'luk tesbihten oluşan koleksiyon.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  KEHRİBAR YUSURİ TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet maskot dominik damla kehribardan mamül hareli fosilli tesbih ve bir adet siyah mercandan mamül el yapımı gümüş kakmalı 99'luk tesbihten oluşan koleksiyon.

  TLSold
 • KEHRİBAR TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet kraliçe damla kehribardan mamül olan ve imame ucunda damla kaya taşlı tesbih ve bir adet tek kaya damla kehribardan mamül olan tesbihten oluşan koleksiyon.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  KEHRİBAR TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet kraliçe damla kehribardan mamül olan ve imame ucunda damla kaya taşlı tesbih ve bir adet tek kaya damla kehribardan mamül olan tesbihten oluşan koleksiyon.

  TLSold
 • ALTIN PÜSKÜLLÜ TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet sarı buğulu Osmanlı sıkma kehribardan mamül altın püsküllü tesbih ve bir adet katalinden mamül altın püsküllü tesbihten oluşan tesbih koleksiyon.

  Lot No: 147

  Lot: 147

  ALTIN PÜSKÜLLÜ TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet sarı buğulu Osmanlı sıkma kehribardan mamül altın püsküllü tesbih ve bir adet katalinden mamül altın püsküllü tesbihten oluşan tesbih koleksiyon.

  TLSold
 • ALTIN PÜSKÜLLÜ TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet mercandan mamül altın püsküllü tesbih ve bir adet osmanlı sıkma kehribardan mamül altın püsküllü tesbihten oluşan koleksiyon.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  ALTIN PÜSKÜLLÜ TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet mercandan mamül altın püsküllü tesbih ve bir adet osmanlı sıkma kehribardan mamül altın püsküllü tesbihten oluşan koleksiyon.

  TLSold
 • DAMLA KATALİN TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet fosilli kaliningrad damla kehribardan ve bir adet Abdurrahman Murat Göktepe usta imzalı simli katalinden mamül tesbihten oluşan koleksiyon.

  Lot No: 149

  Lot: 149

  DAMLA KATALİN TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet fosilli kaliningrad damla kehribardan ve bir adet Abdurrahman Murat Göktepe usta imzalı simli katalinden mamül tesbihten oluşan koleksiyon.

  TLSold
 • 7 ADET TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet katalinden, bir adet sütten mamül, bir adet bağadan mamül, bir adet katalinden mamül, bir adet bağadan mamül, bir adet katalinden mamül ve bir adet zardan mamül 7 adetten oluşan tesbih koleksiyonu.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  7 ADET TESBİH KOLEKSİYONU-Bir adet katalinden, bir adet sütten mamül, bir adet bağadan mamül, bir adet katalinden mamül, bir adet bağadan mamül, bir adet katalinden mamül ve bir adet zardan mamül 7 adetten oluşan tesbih koleksiyonu.

  TLSold
 • ALTIN SIRMALI ÖZBEK İŞİ TAKKE-Etrafı altın sırma işçilikle bezenmiş olup özbek işi tarzla tasarlanmış olan takke 17 x 15 cm boyutundadır.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  ALTIN SIRMALI ÖZBEK İŞİ TAKKE-Etrafı altın sırma işçilikle bezenmiş olup özbek işi tarzla tasarlanmış olan takke 17 x 15 cm boyutundadır.

  TLSold
 • ESKİ TÜRKÇE NUTUK-Eski türkçe ile yazılmış olan ve ilk basım olması sebebiyle koleksiyonluk eserler arasında yer alan nutuk çok iyi durumdadır.

  Lot No: 152

  Lot: 152

  ESKİ TÜRKÇE NUTUK-Eski türkçe ile yazılmış olan ve ilk basım olması sebebiyle koleksiyonluk eserler arasında yer alan nutuk çok iyi durumdadır.

  TLSold
 • İRAN İŞİ MARKÜTERİ ÇERÇEVE-İran işi marküteri tarzda tasarlanmış olan ve yoğun etnik desenleri barındıran çerçevenin etrafı fildişi süslemeye sahiptir ve bazı yerlerinde birkaç atığı mevcuttur. Ölçü: 38 x 27 cm.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  İRAN İŞİ MARKÜTERİ ÇERÇEVE-İran işi marküteri tarzda tasarlanmış olan ve yoğun etnik desenleri barındıran çerçevenin etrafı fildişi süslemeye sahiptir ve bazı yerlerinde birkaç atığı mevcuttur. Ölçü: 38 x 27 cm.

  TLSold
 • FİLDİŞİ SİNEKLİK-Tutamağı fildişinden mamül olan ve saçakları at kuyruğundan yapılmış sineklik 75 cm uzunluğundadır.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  FİLDİŞİ SİNEKLİK-Tutamağı fildişinden mamül olan ve saçakları at kuyruğundan yapılmış sineklik 75 cm uzunluğundadır.

  TLSold
 • YEMEN İŞİ CEMBİYE-Yemen işi; üzeri gümüşten mamül olan ve telkari işçilikle tasarlanan iyi durumda ve güzel formda cembiye. Ölçü: 32 cm.

  Lot No: 155

  Lot: 155

  YEMEN İŞİ CEMBİYE-Yemen işi; üzeri gümüşten mamül olan ve telkari işçilikle tasarlanan iyi durumda ve güzel formda cembiye. Ölçü: 32 cm.

  TLSold
 • KAMA-Ahşap üzeri metal olarak tasarlanan, tutamağı boynuzdan mamül ve damaskus çeliğiyle yapılmış eski kama. Ölçü: 35 cm.

  Lot No: 156

  Lot: 156

  KAMA-Ahşap üzeri metal olarak tasarlanan, tutamağı boynuzdan mamül ve damaskus çeliğiyle yapılmış eski kama. Ölçü: 35 cm.

  TLSold
 • OSMANLI SAVATLI GÜMÜŞ HANÇER-Osmanlı Dönemi. Gümüşten mamül olan ve tutamağı yoğun savat işçiliğiyle tasarlanan hançerin kın kısmı kabartmalı insan ve bitki figürleriyle tasarlanmış olup 'Berber Cad' yazılıdır. Ölçü: 25 cm.

  Lot No: 157

  Lot: 157

  OSMANLI SAVATLI GÜMÜŞ HANÇER-Osmanlı Dönemi. Gümüşten mamül olan ve tutamağı yoğun savat işçiliğiyle tasarlanan hançerin kın kısmı kabartmalı insan ve bitki figürleriyle tasarlanmış olup 'Berber Cad' yazılıdır. Ölçü: 25 cm.

  TLSold
 • ALTIN YALDIZLI GÜMÜŞ KINLI HANÇER-Kın kısmı gümüşten mamül edilen ve kabartmalı floral desenlerle süslenen hançerin tutamağı necef taşından olup altın yaldızla süslenmiştir. Ölçü: 28 cm.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  ALTIN YALDIZLI GÜMÜŞ KINLI HANÇER-Kın kısmı gümüşten mamül edilen ve kabartmalı floral desenlerle süslenen hançerin tutamağı necef taşından olup altın yaldızla süslenmiştir. Ölçü: 28 cm.

  TLSold
 • OSMANLI ŞİMŞİR-Gövde kısmı damaskustan mamül olan ve tutamağı gergedan boynuzundan elde edilen şimşir oval formdadır ve büyük ebatlıdır. Ölçü: 98 cm.

  Lot No: 159

  Lot: 159

  OSMANLI ŞİMŞİR-Gövde kısmı damaskustan mamül olan ve tutamağı gergedan boynuzundan elde edilen şimşir oval formdadır ve büyük ebatlıdır. Ölçü: 98 cm.

  TLSold
 • DERİ KINLI YATAĞAN-Kını deriden mamül edilen ve gövde kısmında Süleyman Mührü barındıran yatağanın tutamağı ahşaptan mamüldür ve büyük ebatlıdır. Ölçü: 87 cm.

  Lot No: 160

  Lot: 160

  DERİ KINLI YATAĞAN-Kını deriden mamül edilen ve gövde kısmında Süleyman Mührü barındıran yatağanın tutamağı ahşaptan mamüldür ve büyük ebatlıdır. Ölçü: 87 cm.

  TLSold
 • GÜMÜŞ RUS MİNELİ KILIÇ-Gümüş üzeri altın vermeyli gövdenin üzeri yoğun ve kusursuz mine işçilikleriyle bezenmiş floral desenlerle süslenmiştir. Tutamağında aslan figürünü barındıran kılıç 1980'lere aittir. Ölçü: 86 cm.

  Lot No: 161

  Lot: 161

  GÜMÜŞ RUS MİNELİ KILIÇ-Gümüş üzeri altın vermeyli gövdenin üzeri yoğun ve kusursuz mine işçilikleriyle bezenmiş floral desenlerle süslenmiştir. Tutamağında aslan figürünü barındıran kılıç 1980'lere aittir. Ölçü: 86 cm.

  TLSold
 • OSMANLI SAVATLI BASTON-Gövde kısmı sedir ağacından mamül edilen ve tutamağı gümüş üzeri yoğun savat işçiliğiyle bezenmiş olan bastonun üzeri 'Ahmed Şevket 1309' yazılıdır ve sallantılı zincirli süslenmiştir. Ölçü: 87 cm.

  Lot No: 162

  Lot: 162

  OSMANLI SAVATLI BASTON-Gövde kısmı sedir ağacından mamül edilen ve tutamağı gümüş üzeri yoğun savat işçiliğiyle bezenmiş olan bastonun üzeri 'Ahmed Şevket 1309' yazılıdır ve sallantılı zincirli süslenmiştir. Ölçü: 87 cm.

  TLSold
 • RUS YAPIMI DEMİR ÜZERİ ALTIN YALDIZ DEKORATİF RESİM-Demirden mamül gövde üzerine tasarlanmış rus yapımı dekoratif resim 'Köy Kadınları' konusunu yansıtmaktadır ve altın yaldızlarla süslenmiştir. Ölçü: 40 x 20 cm.

  Lot No: 163

  Lot: 163

  RUS YAPIMI DEMİR ÜZERİ ALTIN YALDIZ DEKORATİF RESİM-Demirden mamül gövde üzerine tasarlanmış rus yapımı dekoratif resim 'Köy Kadınları' konusunu yansıtmaktadır ve altın yaldızlarla süslenmiştir. Ölçü: 40 x 20 cm.

  TLSold
 • SULTAN II. ABÜLHAMİD HAN PORTRELİ VE TÜRK BAYRAKLI GÜMÜŞ ÇERÇEVELİ KARTPOSTAL-Çerçevesi gümüşten mamül edilen ve içerisinde Sultan Abdülhamid Han ile ilgili bilgi veren ve portresi ve türk bayrağı barındıran avrupa kartpostal. Ölçü: 19 x 14 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 164

  Lot: 164

  SULTAN II. ABÜLHAMİD HAN PORTRELİ VE TÜRK BAYRAKLI GÜMÜŞ ÇERÇEVELİ KARTPOSTAL-Çerçevesi gümüşten mamül edilen ve içerisinde Sultan Abdülhamid Han ile ilgili bilgi veren ve portresi ve türk bayrağı barındıran avrupa kartpostal. Ölçü: 19 x 14 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • SULTAN ABDÜLAZİZ TUĞRALI BERAT-1868 tarihli. Çankırı kazası Kayserbey mahallesinde Kayserbey hangâhı mescidi vazifesinin yarısının Es-Seyyid Mehmed Refî bin Seyyid Hasan’ın vefatı üzerine bu hissesinin oğlu Es-Seyyid Hasan’a verilmesi. Ölçü: 97 x 72 cm (çerçeve dahil)

  Lot No: 165

  Lot: 165

  SULTAN ABDÜLAZİZ TUĞRALI BERAT-1868 tarihli. Çankırı kazası Kayserbey mahallesinde Kayserbey hangâhı mescidi vazifesinin yarısının Es-Seyyid Mehmed Refî bin Seyyid Hasan’ın vefatı üzerine bu hissesinin oğlu Es-Seyyid Hasan’a verilmesi. Ölçü: 97 x 72 cm (çerçeve dahil)

  TLSold
 • SULTAN REŞAT TUĞRALI BERAT-18 Recep 1328 tarihli. Denizli’nin Çaybaşı mahallesinde Abdülkadir-zâde Hacı Mehmed Camii Hatibi Mehmed bin Hacı Hafız Mehmed’in vefatı üzerine bu vazifenin Hafız Ali’ye verilmesi. Ölçü: 90 x 40 cm (çerçeveli).

  Lot No: 166

  Lot: 166

  SULTAN REŞAT TUĞRALI BERAT-18 Recep 1328 tarihli. Denizli’nin Çaybaşı mahallesinde Abdülkadir-zâde Hacı Mehmed Camii Hatibi Mehmed bin Hacı Hafız Mehmed’in vefatı üzerine bu vazifenin Hafız Ali’ye verilmesi. Ölçü: 90 x 40 cm (çerçeveli).

  TLSold
 • KADI İLAMİ TALİK HAT LEVHA-8 eylül 1877. Talik hat. İstanbul mevlevihane yeni kapısı Evliye Hoca mahallesinde oturan Es-Seyyid Mehmed Salih ile Es-Seyyid Mehmet Ağa'ya ait olup erkek köyünde bulunan tarlanın Hasan Ağa oğlu 83 x 35 cm.

  Lot No: 167

  Lot: 167

  KADI İLAMİ TALİK HAT LEVHA-8 eylül 1877. Talik hat. İstanbul mevlevihane yeni kapısı Evliye Hoca mahallesinde oturan Es-Seyyid Mehmed Salih ile Es-Seyyid Mehmet Ağa'ya ait olup erkek köyünde bulunan tarlanın Hasan Ağa oğlu 83 x 35 cm.

  TLSold
 • DÖRT ADETTEN OLUŞAN SENED-İ HAKANİ TAPU -27 Şaban 1322 tarihli. Sened-i Hakani. Harahor köyü mevkiinde Süleyman Efendiye ait dörtlü tarla tapuları. Ölçü: 36 x 24 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 168

  Lot: 168

  DÖRT ADETTEN OLUŞAN SENED-İ HAKANİ TAPU -27 Şaban 1322 tarihli. Sened-i Hakani. Harahor köyü mevkiinde Süleyman Efendiye ait dörtlü tarla tapuları. Ölçü: 36 x 24 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • ÇEMİŞGEZEKLİ SÜLEYMAN BİN HÜSEYİN'E AİT VERGİ TEZKİRESİ-Çemişgezekli Süleyman bin Hüseyin’in İstanbul Belediyesi (eski adı Şehremaneti)’ne ödemiş olduğu vergilerin tezkiresi. Ölçü: 50.5 x 30.5 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 169

  Lot: 169

  ÇEMİŞGEZEKLİ SÜLEYMAN BİN HÜSEYİN'E AİT VERGİ TEZKİRESİ-Çemişgezekli Süleyman bin Hüseyin’in İstanbul Belediyesi (eski adı Şehremaneti)’ne ödemiş olduğu vergilerin tezkiresi. Ölçü: 50.5 x 30.5 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • TALİK HAT LEVHA-Farsça talik. 'Deve sütü çölde susamışa hoş gelir.' yazılı hat levha. Ölçü: 30 x 15 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 170

  Lot: 170

  TALİK HAT LEVHA-Farsça talik. 'Deve sütü çölde susamışa hoş gelir.' yazılı hat levha. Ölçü: 30 x 15 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • TALİK HAT LEVHA-Talik. 'Bismillahirrahmanirrahim' yazılı hat levha. Ölçü: 23 x 13 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 171

  Lot: 171

  TALİK HAT LEVHA-Talik. 'Bismillahirrahmanirrahim' yazılı hat levha. Ölçü: 23 x 13 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • KADİR SURESİ -Talik. Kadir suresi yazılı hat levha. Ölçü: 44 x 37 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 172

  Lot: 172

  KADİR SURESİ -Talik. Kadir suresi yazılı hat levha. Ölçü: 44 x 37 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • KUMAŞ ÜZERİ İŞLEME SÜLÜS HAT LEVHA-Sülüs. Kumaş üzeri işleme. Yaman Dede'ye ait 'Amân lafzı senin ism-i şerîfinle müsâvîdir, Anınçün âşıkın zikri amândır, yâ Rasûlallâh.' yazılı beyit. Ölçü: 75 x 65 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 173

  Lot: 173

  KUMAŞ ÜZERİ İŞLEME SÜLÜS HAT LEVHA-Sülüs. Kumaş üzeri işleme. Yaman Dede'ye ait 'Amân lafzı senin ism-i şerîfinle müsâvîdir, Anınçün âşıkın zikri amândır, yâ Rasûlallâh.' yazılı beyit. Ölçü: 75 x 65 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • TALİK KIRMA HAT LEVHA-Talik. Tel kırma tekniği ile tasarlanmıştır ve ay yıldız barındırır. 'Dünyada iyi bir namın tohumlarını ekip giden Kıyamet gününe kadar ölmeden yaşayacaktır.' yazılı beyit. Ölçü: 94 x 70 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 174

  Lot: 174

  TALİK KIRMA HAT LEVHA-Talik. Tel kırma tekniği ile tasarlanmıştır ve ay yıldız barındırır. 'Dünyada iyi bir namın tohumlarını ekip giden Kıyamet gününe kadar ölmeden yaşayacaktır.' yazılı beyit. Ölçü: 94 x 70 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • İRAN İŞİ HAT LEVHA-İran işi. Kufi. 'Ayetel Kursi' yazılı ve orta hattı ebru çalışmalı hat levha. Ölçü: 55 x 44 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 175

  Lot: 175

  İRAN İŞİ HAT LEVHA-İran işi. Kufi. 'Ayetel Kursi' yazılı ve orta hattı ebru çalışmalı hat levha. Ölçü: 55 x 44 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • TEKKE İŞİ LEVHA-19.yy. Kufi. Tekke işi hat levha. Ölçü: 149 x 44 cm. (çerçeve dahil).

  Lot No: 176

  Lot: 176

  TEKKE İŞİ LEVHA-19.yy. Kufi. Tekke işi hat levha. Ölçü: 149 x 44 cm. (çerçeve dahil).

  TLSold
 • SULUBOYA TABLO- 'İstanbul' Kağıt üzeri suluboya. İmzalı. Ölçü: 49 x 36 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 177

  Lot: 177

  SULUBOYA TABLO- 'İstanbul' Kağıt üzeri suluboya. İmzalı. Ölçü: 49 x 36 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • SULUBOYA TABLO- 'İstanbul' Kağıt üzeri suluboya. İmzalı. Ölçü: 53 x 39 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 178

  Lot: 178

  SULUBOYA TABLO- 'İstanbul' Kağıt üzeri suluboya. İmzalı. Ölçü: 53 x 39 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • SULUBOYA TABLO- 'İstanbul' Kağıt üzeri suluboya. İmzalı. Ölçü: 56 x 40 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 179

  Lot: 179

  SULUBOYA TABLO- 'İstanbul' Kağıt üzeri suluboya. İmzalı. Ölçü: 56 x 40 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • PHİLİPPE PAVY- 'Bedevi kampı' Kağıt üzeri suluboya. İmzalı ve 1889 tarihli. Ölçü: 61 x 51 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 180

  Lot: 180

  PHİLİPPE PAVY- 'Bedevi kampı' Kağıt üzeri suluboya. İmzalı ve 1889 tarihli. Ölçü: 61 x 51 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • PHİLİPPE PAVY- 'Bedevi kampı' Kağıt üzeri suluboya. İmzalı ve 1889 tarihli. Ölçü: 61 x 51 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 181

  Lot: 181

  PHİLİPPE PAVY- 'Bedevi kampı' Kağıt üzeri suluboya. İmzalı ve 1889 tarihli. Ölçü: 61 x 51 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • GUAJBOYA ÇİFT TABLO- 'Çiçek buketi' Kağıt üzeri guajboya. Çift. Ölçü: 27 x 22 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 182

  Lot: 182

  GUAJBOYA ÇİFT TABLO- 'Çiçek buketi' Kağıt üzeri guajboya. Çift. Ölçü: 27 x 22 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • YAĞLIBOYA TABLO- 'Hattat Hulusi Efendi' Tuval üzeri rantule yağlıboya. Ölçü: 40 x 34 cm.

  Lot No: 183

  Lot: 183

  YAĞLIBOYA TABLO- 'Hattat Hulusi Efendi' Tuval üzeri rantule yağlıboya. Ölçü: 40 x 34 cm.

  TLSold
 • ŞADAN BEZEYİŞ-Baskı. Soyut çalışma. Ölçü: 77 x 67 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 184

  Lot: 184

  ŞADAN BEZEYİŞ-Baskı. Soyut çalışma. Ölçü: 77 x 67 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • İBRAHİM BALABAN-Baskı. Soyut çalışma. Ölçü: 73 x 53 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 185

  Lot: 185

  İBRAHİM BALABAN-Baskı. Soyut çalışma. Ölçü: 73 x 53 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • SULUBOYA TABLO- 'Osmanlı Berber' Kağıt üzeri suluboya. Orijinal çerçevesinde. Ölçü: 43 x 36 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 186

  Lot: 186

  SULUBOYA TABLO- 'Osmanlı Berber' Kağıt üzeri suluboya. Orijinal çerçevesinde. Ölçü: 43 x 36 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • ABİDİN ELDEROĞLU- 'Soyut kompozisyon' Konturplak üzeri yağlıboya. İmzalı. Ölçü: 57 x 50 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 187

  Lot: 187

  ABİDİN ELDEROĞLU- 'Soyut kompozisyon' Konturplak üzeri yağlıboya. İmzalı. Ölçü: 57 x 50 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • M. M. RONAİ - 'Osmanlı Padişahı' Tuval üzeri yağlıboya. İmzalı. Ölçü: 91 x 71 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 188

  Lot: 188

  M. M. RONAİ - 'Osmanlı Padişahı' Tuval üzeri yağlıboya. İmzalı. Ölçü: 91 x 71 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • YAĞLIBOYA TABLO- 'Padişah ve Sultanı' Tuval üzeri yağlıboya. İmzalı. Ölçü: 74 x 65 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 189

  Lot: 189

  YAĞLIBOYA TABLO- 'Padişah ve Sultanı' Tuval üzeri yağlıboya. İmzalı. Ölçü: 74 x 65 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • S. M. ABDULHAMID II- 'Sultan II Abdülhamid Han' Taş baskı. Ölçü: 41 x 36 cm (çerçe dahil).

  Lot No: 190

  Lot: 190

  S. M. ABDULHAMID II- 'Sultan II Abdülhamid Han' Taş baskı. Ölçü: 41 x 36 cm (çerçe dahil).

  TLSold
 • İLTER UZER- 'Dört Türk Lalesi' Kağıt üzeri ebru. İmzalı Ölçü: 82 x 58 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 191

  Lot: 191

  İLTER UZER- 'Dört Türk Lalesi' Kağıt üzeri ebru. İmzalı Ölçü: 82 x 58 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • YAĞLIBOYA TABLO- 'Conkbayır Meydanı Çanakkale' Tuval üzeri yağlıboya. Ölçü: 153 x 113 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 192

  Lot: 192

  YAĞLIBOYA TABLO- 'Conkbayır Meydanı Çanakkale' Tuval üzeri yağlıboya. Ölçü: 153 x 113 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • YAĞLIBOYA TABLO- 'Çanakkale Savaş Hazırlığı' Tuval üzeri yağlıboya. Ölçü: 152 x 104 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 193

  Lot: 193

  YAĞLIBOYA TABLO- 'Çanakkale Savaş Hazırlığı' Tuval üzeri yağlıboya. Ölçü: 152 x 104 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • YAĞLIBOYA TABLO- 'Oryantal Pazar Yeri' Tuval üzeri yağlıboya. Ölçü: 128 x 103 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 194

  Lot: 194

  YAĞLIBOYA TABLO- 'Oryantal Pazar Yeri' Tuval üzeri yağlıboya. Ölçü: 128 x 103 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • İMZALI TABLO- 'Peyzaj' Tuval üzeri yağlıboya. İmzalı. Ölçü: 99 x 80 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 195

  Lot: 195

  İMZALI TABLO- 'Peyzaj' Tuval üzeri yağlıboya. İmzalı. Ölçü: 99 x 80 cm (çerçeve dahil).

  TLSold
 • İMZALI TABLO- 'Uzakdoğu' Kağıt üzeri guajboya. İmzalı. Ölçü: 89 x 74 cm (çerçeve dahil).

  Lot No: 196

  Lot: 196

  İMZALI TABLO- 'Uzakdoğu' Kağıt üzeri guajboya. İmzalı. Ölçü: 89 x 74 cm (çerçeve dahil).

  TLSold